Wielki konkurs przed koncertem Timberlake`a! Zaśpiewaj "Mirrors" i wystąp w telewizji!

25 lipca 2014
Zaśpiewaj piosenkę "Mirrors", nagraj krótki filmik i wystąp w telewizji, a także jedź na koncert Justina Timberlake`a na PGE ARENIE! To specjalna akcja przygotowana dla fanów amerykańskiego artysty. Jej organizatorami są agencja Prestige MJM, Arena Gdańsk Operator i eBilet.
 
Akcja odbędzie się pod nazwą "Mirrors". Może wziąć w nim udział każda osoba pełnoletnia i niepełnoletnia (jeśli otrzyma pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych). 
 


Co zrobić, żeby wziąć w nim udział? Przede wszystkim należy zaprezentować swoje umiejętności wokalne i wykonać utwór "Mirrors" Justina Timberlake`a. Następnie krótkie nagranie wideo należy przesłać do Organizatorów akcji za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej, która znajdzie się na oficjalnym profilu agencji Prestige MJM i eBilet. –  Nagranie nie może mieć więcej niż 45 sekund. Można je wysyłać do 5 sierpnia do godziny 15:00 – wyjaśnia Marcin Matuszewski, prezes eBilet.
 
Od momentu ogłoszenia konkursu do 5 sierpnia na profilach agencji Prestige MJM i eBilet będzie trwać głosowanie internautów, którzy za pomocą aplikacji konkursowej wybiorą najlepsze ze zgłoszonych nagrań. W rezultacie, 15 uczestników zostanie zakwalifikowanych do następnego etapu. To z tego grona specjalna komisja wybierze pięciu uczestników, którzy będą mieć szansę na wzięcie udziału w nagraniu utworu w studio. 
 
Niektórzy otrzymają także szansę na zaprezentowanie swojego talentu w telewizji! Wspomniana piątka szczęśliwców otrzyma ponadto podwójne zaproszenie na koncert Justina Timberlake`a na PGE ARENIE. – To akcja zaczerpnięta ze Stanów Zjednoczonych. Za oceanem zyskała olbrzymi rozgłos i zainteresowała samego artystę – przekonuje Marek Kurzawa z Prestige MJM.
 
Najlepsza piątka uczestników zostanie wyłoniona przez specjalną komisję 7 sierpnia. Sesja nagraniowa w studio odbędzie się 19 sierpnia, a więc w dniu koncertu Justina Timberlake`a na PGE ARENIE. 
 
Regulamin akcji "Mirrors" znajduje się na stronie www.imprezyprestige.com

Regulamin konkursu [DOC]