10 lutego 2012

Ogromne i rzucające się w oczy reklamy wielkoformatowe cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje” można zobaczyć w ścisłych centrach największych polskich miast.  Powierzchnia reklam sięga nawet 361 metrów kwadratowych!

Reklamy wielkoformatowe promujące cykl „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje” pojawiły się między innymi w: Warszawie, Łodzi we Wrocławiu oraz w Gdańsku.

– W każdym z tych przypadków znajdują się one w ścisłym centrum miasta. Przy tak ogromnej powierzchni nie ma możliwości, że nie zostaną zauważone przez tysiące osób, które pojawiają się w tych miejscach każdego dnia – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wraz z Radiem Złote Przeboje, jest organizatorem cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”.
Największe wrażenie robi reklama w Warszawie o powierzchni 361 metrów kwadratowych, która zaprasza na dwa łódzkie koncerty – Eltona Johna i Andrea Bocellego oraz koncert Michaela Buble w Gdańsku. Znajduje się ona przy ulicy Srebrnej.

Warto powiedzieć, że to jedna z najbardziej obciążonych ruchem arterii komunikacyjnych stolicy – podkreśla Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Wrocław

Niemniej okazałe są reklamy w Łodzi i we Wrocławiu. Pierwsza z nich ma powierzchnię 175 metrów kwadratowych, a druga 102 metrów kwadratowych. Podobnie jak w przypadku stolicy znajdują się one w najbardziej ruchliwych miejscach obu tych miast. W przypadku Łodzi reklama koncertów Andrea Bocellego i Eltona Johna mieści się niedaleko ulicy Piotrkowskiej. We Wrocławiu mówimy również o ścisłym centrum miasta, ponieważ koncerty obu artystów promowane są przy ulicy Kazimierza Wielkiego.
W grudniu i styczniu reklama wielkoformatowa podobnych rozmiarów była widoczna również w Gdańsku, gdzie zapraszała na kwietniowy koncert Michaela Bublé. To oczywiście tylko jedna z wielu form promocji cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”.

– Już dziś można powiedzieć, że wartość wszystkich działań promocyjnych wyniesie kilkanaście milionów złotych – przekonuje rzecznik prasowy Prestige MJM Jarosław Galewski.

Przypomnijmy, że w ramach cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje” w Polsce wystąpią: Michael Bublé, Andrea Bocelli, Elton John i zespół Guns N` Roses. Bilety na wszystkie koncerty można już nabywać za pomocą strony www.imprezyprestige.com oraz w sieciach Ticketpro, EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. 


Warszawa