10 lipca 2019

Lion Shepherd zagra już 21 i 23 lipca przed światową legendą zespołem Scorpions! Jak historia pokazuje – może być to świetna przepustka do dalszej kariery i niezwykła okazja do promocji swojej twórczości!

 

– Uważam, że granie supportów jest najlepszą promocją dla zespołu, a w szczególności, gdy ma być to koncert przed tak znanym zespołem. Osobiście bardzo się cieszę, że Lion Shepherd wystąpi przed Scorpionsami, bo miałem okazję występować z nimi na scenie przy okazji różnych wydarzeń – komentuje Adam Waleszyński, manager muzyczny.

 

Wishlake, młody wokalista, kompozytor, który miał okazję zagrać 18 grudnia 2018 roku przed Joshem Grobanem podczas koncertu w TAURON Arenie Kraków potwierdza te słowa.
– Występ przed taką gwiazdą to zawsze duże przeżycie. Nie mogłem uwierzyć, kiedy otrzymałem propozycję zagrania koncertu przed Grobanem. Sam występ w krakowskiej arenie na długo pozostanie w mojej pamięci i przede wszystkim dał mi dużo energii do dalszej pracy – dodaje Wishlake.

 

 

– Bardzo ważne jest wspieranie polskich artystów przez takie gwiazdy jak Scorpions. I najlepsze jest to, że Lion Shepherd nie gra w tym samym stylu i estetyce co niemiecki zespół. Trombone Shorty wystąpiło przed The Rolling Stones, to dlaczego Lion Shepherd ze swoim progresywnym graniem, nie może zaprezentować się przed Scorpionsami? Im więcej takich koncertów, zróżnicowanych stylistycznie, tym lepiej – komentuje Tomasz Kasprzyk, dziennikarz muzyczny.

 

Koncert Scorpions oraz Lion Shepherd w Arenie Gliwice odbędzie się 21 lipca, natomiast w ERGO ARENIE, na granicy Gdańska i Sopotu, muzycy zagrają dwa dni później – 23 lipca.
Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice.
Bilety na obydwa koncerty można nabywać za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com.