7 maja 2015

Ogromne zainteresowanie koncertem Scorpions! Legendarna niemiecka grupa wystąpi 9 maja w Atlas Arenie Łodzi przy pełnych trybunach. Najwięcej widzów na to wydarzenie przyjedzie z Warszawy. W stolicy wejściówki zakupiło blisko dwa tysiące osób.

W trakcie koncertu Scorpions Atlas Arena będzie wypełniona po brzegi. Od dłuższego czasu nie ma już miejsc na trybuny łódzkiej hali. Można natomiast nabywać jeszcze bilety na płytę.
 
50-lecie legendy rocka w Łodzi będzie oglądać cała Polska. Warto jednak podkreślić, że zdecydowanie najwięcej widzów do Atlas Areny przyjedzie ze stolicy. 
 
W Warszawie bilety sprzedają się zdecydowanie najlepiej. Stolica jest pod tym względem kilka razy lepsza od innych ośrodków, nawet od Łodzi, gdzie odbędzie się koncert  – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem wydarzenia. 
 
W Warszawie sprzedało się blisko dwa tysiące biletów. Łódź na mapie geograficznej sprzedaży zajmuje drugą pozycję. Na 50 – lecie Scorpions przyjadą jednak mieszkańcy wszystkich największych polskich miast – Gdańska, Poznania, Krakowa oraz Wrocławia. 
 
W Atlas Arenie nie zabraknie także gości z innych krajów. – Kilkadziesiąt wejściówek sprzedaliśmy między innymi w Kaliningradzie, a także na Ukrainie – wyjaśnia Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.
 
Gdyby dokonać podziału na województwa, to najwięcej biletów kupili mieszkańcy mazowieckiego. Drugie jest łódzkie, które nieznacznie wyprzedza wielkopolskie. Kolejne miejsce zajmuje województwo pomorskie, a pierwszą piątkę zamyka śląskie.   
 
Bilety na koncert Scorpions można nabywać jeszcze za pośrednictwem stron: prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.