Wielka biało – czerwona kartoniada podczas koncertu Marsów!

8 kwietnia 2015
Podczas trzeciego utworu koncertu Thirty Seconds to Mars hala ERGO ARENA stanie się biało – czerwona. Wszystko za sprawą akcji, którą planują: agencja Prestige MJM oraz właściciel serwisu eBilet.pl wraz z fanami zespołu.
 
Koncert Thirty Seconds to Mars, który odbędzie się 4 maja w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA, obejrzy komplet widzów. Organizatorzy już teraz nie mają wątpliwości, że atmosfera podczas tego wydarzenia będzie niepowtarzalna. Mimo to, planują dodatkową atrakcję, która ma jeszcze bardziej uatrakcyjnić widowisko. 
 
Agencja Prestige MJM we współpracy z właścicielem serwisu eBilet.pl i oficjalnym fanclubem zespołu zachęcają wszystkich, którzy pojawią się na koncercie w Trójmieście, do udziału w wielkiej biało-czerwonej kartoniadzie. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają przy wejściu na teren hali specjalne kartony. 
 
W przypadku osób zasiadających na trybunach będą one w kolorze białym. Fani znajdujący się na płycie otrzymają kartony w kolorze czerwonym. Na każdym z nich będzie znajdować się napis: "We Missed You".
 
 
 
Apelujemy, by wszyscy unieśli kartony w trakcie trzeciego utworu koncertu. W ten sposób powstanie wielka biało – czerwona flaga, która z pewnością zostanie zauważona przez członków zespołu Thirty Seconds to Mars – przekonuje Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem wydarzenia.
 
Na uczestników całej akcji czekają także atrakcyjne nagrody niespodzianki. Wystarczy tylko zrobić sobie zdjęcie z kartonem w kolorze białym lub czerwonym, a następnie przesłać je po koncercie za pomocą aplikacji konkursowej, która pojawi się na fanpage`u firmy eBilet.pl na portalu społecznościowym Facebook. 
 
Z nadesłanych fotografii stworzymy wielki portret koncertowy, który będzie stanowić wyjątkową pamiątkę z występu Thirty Seconds to Mars w ERGO ARENIE – zapowiada prezes firmy eBilet Marcin Matuszewski. 
 
Dodatkowo uczestnicy akcji znajdą na odwrocie kartonów specjalny kod, dzięki któremu w dniach od 4 do 7 maja będą mogli nabyć o 20 zł taniej bilety na stronie eBilet.pl na koncert Rise Against w warszawskim klubie Progresja. To wydarzenie odbędzie się 10 czerwca. 
 
Organizatorzy przypominają również, że można jeszcze nabywać ostatnie wejściówki na koncert Thirty Seconds to Mars. Sprzedaż w dalszym ciągu prowadzona jest w internecie za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl i w salonach EMPIK na terenie całego kraju.