3 lipca 2012

Do koncertu Guns N` Roses w Rybniku pozostało coraz mniej czasu. Legendarna grupa wystąpi w Polsce już 11 lipca. W związku z tym wydarzeniem prezentujemy kilka ważnych informacji porządkowych.

Na koncert Guns N` Roses obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia aparatów fotograficznych. Nie można wnosić zarówno profesjonalnych aparatów ani też kompaktowych oraz kamer. Poza tym, nie można zabierać własnych napojów w butelkach.

Wszystkie napoje będzie można nabywać jedynie na terenie imprezy w specjalnych plastikowych kubkach – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje oraz Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu. Poza tym, obowiązuje zakaz wnoszenia materiałów pirotechnicznych i łańcuchów oraz łańcuszków stanowiących elemement portfeli lub breloków. Zabronione jest również posiadanie długopisów z laserami i wszystkich innych urządzeń o podobnej specyfice działania.

W trakcie koncertu Guns N` Roses zabronione jest oglądanie koncertu z perspektywy ramion innej osoby. – Każda osoba musi oglądać koncert z miejsca, w którym będzie siedzieć czy stać, bez pomocy innej osoby, która mogłaby ją podsadzić. Poza tym nie można również przenosić ludzi w tłumie za pomocą tzw. "fali" – tłumaczy Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Organizatorzy przypominają również, że bramy na koncert Guns N` Roses zostaną otwarte od godziny 17:00. O 17:30 rozpoczną się występy supportów. Jako pierwszy wystąpi zespół Bloo. Po nim zagrają: Symetria, Chemia i Złe Psy. Na godzinę 21:00 zaplanowano koncert Guns N` Roses. – Warto jednak podkreślić, że muzycy legendarnej grupy na czele z Axl Rosem słyną z tego, że opóźniają wyjście na scenę i ich występy nie rozpoczynają się punktualnie – podkreśla Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Posiadacze biletów na płytę boiska na stadion powinni wchodzić od strony ulicy Żużlowej. W przypadku osób, które zakupiły wejściówki na miejsca siedzące, należy wchodzić na teren obiektu tymi samymi wejściami, które obowiązują w trakcie wydarzeń sportowych.

Bilety na koncert Guns N Roses w Rybniku można nabywać za pośrednictwem strony: www.imprezyprestige.com oraz w sieci sklepów EMPIK, MEDIA MARKT i SATURN na terenie całego kraju.