Ważne informacje porządkowe przed koncertem Justina Biebera!

20 marca 2013

Pierwszy w Polsce koncert Justina Biebera zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym organizatorzy tego wydarzenia mają dla fanów kanadyjskiego wokalisty ważne informacje porządkowe.

Koncert Justina Biebera rozpocznie się w poniedziałek 25 marca o godzinie 19:30. Generalne otwarcie bram Atlas Areny nastąpi o godzinie 17:30. Posiadacze biletów Fast Track Early Entrance na teren obiektu będą mogli wchodzić od godziny 17:00 wejściem numer 21. Tym samym wejściem, ale od godziny 16:30 na halę będzie mógł wejść każdy, kto nabył bilet Golden Circle  Pakiet VIP (Diamond VIP Package). Z kolei osoby z biletami Meet and Greet będą wpuszczane od godziny 16:30 wejściem numer 20. To samo wejście będzie obowiązywać posiadaczy biletów Diamond Circle, którzy na teren imprezy będa wpuszczani od godziny 17:00.
 
Na teren Atlas Areny nie można wnosić aparatów fotograficznych ani kamer. Wykonywanie zdjęć lub rejestracja obrazu w trakcie koncertu są zabronione. Nie można również wnosić ostrych przedmiotów (w szczególności parasoli z ostrymi zakończeniami), broni i materiałów pirotechnicznych. Na teren hali nie można również zabierać własnych napojów, z wyjątkiem napojów w plastikowych butelkach (maksimum pół litra, oryginalnie zakręconych). 
 
Szczególne zasady związane z uczestnictwem w imprezie obowiązują osoby, które zdecydowały się na zakup biletów Meet and Greet lub Golden Circle Pakiet VIP (Diamond VIP Package). W przypadku biletów Meet and Greet, które uprawniają do spotkania z artystą, po przybyciu na halę wszystkie osoby będą kierowane do stolika rejestracji VIP Experience. Należy więc szukać czarnego banera z napisem „VIP Experience”. W celu rejestracji należy posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem nabywcy biletu. Konieczne jest także posiadanie dowodu zakupu biletu.
 
Bardzo precyzyjne zasady obowiązują również przy odbiorze gadżetów zakupionych w ramach biletu Golden Circle Pakiet VIP (Diamond VIP Package). W celu odebrania gadżetów, należy przynieść ze sobą dokument potwierdzający tożsamość ze zdjęciem. Kopie takich dowodów tożsamości także będą akceptowane. Należy posiadać także dowód potwierdzający zakup pakietu. Więcej informacji dotyczących biletów Meet and Greet i Golden Circle Pakiet VIP (Diamond VIP Package) znajduje się na poniżej. 
 
Zasady obowiązujące posiadaczy biletów Meet and Greet [pobierz]
Zasady obowiązujące posiadaczy biletów Golden Circle Pakiet VIP (Diamond VIP Package) [pobierz]
Meet and Greet – Rules [download]
Golden Circle VIP Package (Diamond VIP Package) – Rules [download]