22 kwietnia 2012

Coraz mniej czasu pozostało do koncertu Michaela Bublé. Kanadyjski piosenkarz już w najbliższy poniedziałek, 23 kwietnia wystąpi w hali ERGO ARENA położonej na pograniczu Gdańska i z Sopotu. W związku ze zbliżającym się terminem tego wydarzenia, organizatorzy pragną przekazać fanom artysty, którzy pojawią na koncercie, ważne informacje porządkowe.

 W trakcie koncertu Michaela Bublé będzie obowiązywać całkowity zakaz fotografowania i nagrywania filmów video. W związku z tym zabronione jest wnoszenie na teren imprezy profesjonalnych aparatów fotograficznych (o rozdzielczości powyżej 5 megapikseli) i kamer.

Zabronione jest również rejestrowanie koncertu za pomocą telefonów komórkowych. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, ochrona ma prawo zwrócić uwagę i poprosić o usunięcie nagrania. Na terenie koncertu nie będzie również depozytu aparatów fotograficznych i kamer. Tego rodzaju urządzeń nie należy więc po prostu zabierać na koncert.

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety z poziomu czwartego oraz na sektor 303 proszone są o kierowanie się do wejścia C3 w celu sprawnego (bez czekania w kolejkach) dostania się na teren imprezy.

Do korzystania z cateringu uprawnione są tylko i wyłącznie osoby, które zakupiły bilety w cenie 699 złotych (cena musi widnieć na bilecie). W tym celu powinny udać się wraz z biletem do punktu wydawania opasek, których otrzymanie jest konieczne do korzystania z usług cateringowych.

 

Harmonogram koncertu Michaela Buble:

– 18.30 – otwarcie wejść

– 20.00 – 20.40 – zespół supportujący Naturally 7

– 21.00 – 23.00 – koncert Michael Buble

– 23.00 – 0.00 – opróżnienie obiektu