11 lutego 2013

Fani zespołu IL Divo, którzy zakupili bilety na ubiegłoroczny, przełożony koncert w ERGO ARENIE, powinni pamiętać o ich wymianie. Warto bowiem przypomnieć, że nowy termin koncertu ustalono na 15 marca 2013 roku.

Ubiegłoroczny koncert zespołu IL Divo w ERGO ARENIE został przełożony na marzec 2013 roku. W związku z tym organizatorzy przypominają osobom, które nie zdecydowały się na zwrot wejściówek i postanowiły, że wybiorą się na występ międzynarodowej grupy wokalnej w nowym terminie, o konieczności wymiany biletów.
 
W tym celu należy bezpośrednio skontaktować się z naszą agencją lub siecią sprzedaży Eventim – w zależności od tego, w jaki sposób zostały zakupione bilety – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu IL Divo w ERGO ARENIE.
 
Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na wrześniowy koncert za pomocą strony www.imprezyprestige.com, powinny w celu ich wymiany skontaktować się z przedstawicielem organizatora pod adresem e-mail [email protected]. Sprzedaż wejściówek była również prowadzona za pośrednictwem sieci Eventim. Każda osoba, która zakupiła wejściówkę w ten sposób, w celu jej wymiany powinna kontaktować się pod adresem e-mail [email protected]
 
Organizatorzy koncertu IL Divo w ERGO ARENIE przypominają również, że cały czas można nabywać bilety na to wyjątkowe wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Eventim (między innymi salony EMPIK oraz sklepy Media Markt i Saturn na terenie całego kraju).