24 marca 2013

Poświęcenie i oddanie fanek Justina Biebera muszą budzić uznanie. Jedna z nich była kilka miesięcy temu na tyle zdeterminowana, że o koncert kanadyjskiego wokalisty w Polsce zabiegała u samego prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Fanki Justina Biebera o koncert swojego idola w naszym kraju zabiegały już od dawna. – Otrzymywaliśmy bardzo wiele maili z prośbą o sprowadzenie Justina Biebera do Polski. Podobnie było zresztą zapewne w przypadku innych agencji. Determinacja fanów artysty była bardzo duża. Można nawet powiedzieć, że w pewnym momencie ten koncert stał się sprawą wagi państwowej – tłumaczy trochę z przymrużeniem oka Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.
 
Szczególne starania poczyniła mieszkanka Bratoszewic, Patrycja Szkup, która o koncert Justina Biebera zabiegała u samego prezydenta Bronisława Komorowskiego. – To wydaje się niewiarygodne, ale rzeczywiście tak było. Dokładnie 14 stycznia do Kancelarii Prezydenta Rzeczopospolitej Polskiej wpłynęła prośba o organizację w Polsce koncertu Justina Biebera w Polsce – tłumaczy Janusz Stefański.
 
Fanka artysty o wizytę Kanadyjczyka w naszym kraju starała się również u przedstawicieli Atlas Areny. Co ciekawe, była na tyle zdeterminowana, że w obu przypadkach otrzymała oficjalne pisemne odpowiedzi, zarówno od Kancelarii Prezydenta jak i przedstawicieli Miejskiej Areny Kultury i Sportu. “Jak już Ci zapewne wiadomo koncert Justina Biebera w hali Atlas Arena w Łodzi jest zaplanowany na 25 marca 2013 roku. Organizatorem tego wydarzenia będzie agencja Prestige MJM” – można przeczytać w oficjalnej odpowiedzi Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. 
 
Organizatorzy przypominają również, że cały czas można nabywać bilety na koncert Justina Biebera w Atlas Arenie. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, www.ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.