W 2020 roku to właśnie James Blunt podbije świat!

25 listopada 2019

James Blunt jest artystą o niesłabnącej popularności. Wraz z początkiem nowego roku, muzyk wyruszy na podbój świata ze swoim najnowszym albumem „Once Upon A Mind”. Trasa zapowiada się wyjątkowo intensywnie! A już w marcu artysta zagości w Polsce w tutejszej Arenie Gliwice. To będzie niezapomniane wydarzenie!

 

James Blunt, to artysta, który nie zna pojęcia „spocząć na laurach”. Regularnie od kilkunastu lat tworzy swoje płyty, które osiągają coraz wyższy muzyczny poziom. Jego najnowsze piosenki, pokazują, że jest tym artystą, który zdecydowanie wie, co to różnorodność, a także mieszanie gatunków i stylów. Już w lutym James Blunt wyjedzie w swoją kolejną trasę koncertową.

 

Blunt i jego band na koncerty startują w wyjątkowy dzień, bo14 lutego. Występy zaczną w swoim rodzinnym kraju – Anglii. Dla fanów, to nie lada gratka, by w wyjątkowy sposób i w wyjątkowym miejscu celebrować Dzień Zakochanych! Wokalista nie wie, co to odpoczynek – na Wyspach zagra osiem koncertów z rzędu, codziennie przejeżdżając do innego miasta. Zobaczyć go będzie można m.in. w: Manchasterze, New Castle, Glasgow czy Cardiff. Ostatni brytyjski koncert Blunta już na chwilę obecną osiągnął status: SOLD OUT! Widać, że artysta jest uwielbiany w Wielkiej Brytanii.

 

 

Nie zwalniając tempa i robiąc tylko trzy dni przerwy – muzyk ruszy do Europy kontynentalnej. Odwiedzi Belgię, Francję, Holandię, Luksemburg i Czechy. Prosto z Pragi przyjedzie do Polski, gdzie wystąpi w Arenie Gliwice już 7 marca! To będzie niesamowite wydarzenie, które może stanowić przedsmak międzynarodowego Dnia Kobiet.

 

Kolejne na mapie podczas tegorocznego tournée będą między innymi Niemcy. W kraju naszych zachodnich sąsiadów James Blunt zagra rekordową liczbę koncertów – dwanaście! Muzyk zawita także do Austrii i Szwajcarii, a potem pojedzie prosto do gorących Włoch, gdzie także da trzy koncerty. Artysta zagra jeszcze na Węgrzech, a także w Portugalii, Hiszpanii i Liechtensteinie, by móc zakończyć trasę w kraju, gdzie również króluje język angielski – Irlandii.

 

Podsumowując, trasa artysty będzie nadzwyczaj intensywna! Od połowy lutego, aż do połowy lipca James Blunt zagra 45 koncertów niemal w całej Europie!

 

– Wszystko wskazuje na to, że muzyk najbardziej popularny jest w Niemczech, gdzie zagra aż dwanaście koncertów solowych. Wierzymy jednak, że nasz polski występ zaliczony zostanie do tych najbardziej wyjątkowych. Istnieje ku temu niecodzienna okazja. Wydarzenie odbędzie w przededniu Święta Kobiet, więc już nikt nie musi zastanawiać się nad kolejnym prezentem! Bilet na koncert Jamesa Blunta dla ukochanej będzie z pewnością trafiony w dziesiątkę! – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Jamesa Blunta w Polsce.

 

James Blunt przyjedzie do naszego kraju 7 marca, gdzie wystąpi w Arenie Gliwice. Bilety na koncert można kupić za pośrednictwem www.prestigemjm.com.
Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice.


Magicznych ballad Jamesa Blunta będzie można posłuchać już 7 marca w Arenie Gliwice. To będzie jedyny w Polsce koncert promujący najnowszy album artysty „Once Upon A Mind”. Bilety dostępne są za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice.