Uwaga! Konkurs dla wszystkich fanów zespołu Motörhead

30 czerwca 2015

Uwaga! Wielka gratka dla wszystkich fanów zespołu Motörhead. W związku ze zbliżającym się koncertem brytyjskiej legendy heavy metalu w Warszawie, przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania są premierowe książki "Motörhead w studio", autorstwa dziennikarza Jake'a Browna oraz legendarnego Iana "Lemmy'ego" Kilmistera, wokalisty Motörhead.

 

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy przesłać na adres [email protected] odpowiedź na pytanie: Jaka jest twoja ulubiona płyta zespołu Motörhead i dlaczego? 5 autorów najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych egzemplarzem książki "Motörhead w studio".
 
Konkurs trwa do środy 1-07-2015, do godziny 23:59. Zwycięzców ogłosimy w czwartek, 2 lipca.
 
Opis książki:
 
„Motörhead to ojcowie speed metalu, zespół, którego w latach 80. słuchali zarówno punkowcy, jak i heavymetalowcy (bez Motörhead nie istniałaby na przykład Metallica)”. – magazyn „Rolling Stone”
 
Grupa Motörhead jest znana przede wszystkim z rock’n’rollowego stylu życia, lecz dorobiła się też imponującego katalogu nagraniowego, w którym można znaleźć wiele klasycznych już utworów. Historię rodzenia się tych kompozycji przedstawiamy po raz pierwszy w autoryzowanych wywiadach pt. „Motörhead w studio”.
 
Lemmy Kilmister jest wokalistą, basistą, założycielem i jedynym stałym członkiem Motörhead. Jest też chodzącą legendą. Lemmy opowiada Jake’owi Brownowi, jak powstawały wszystkie albumy jego zespołu. W książce znalazły się też wypowiedzi innych muzyków, producentów oraz osób pracujących w studio przy rejestracji takich legendarnych już płyt, jak choćby „Ace Of Spades” i „Overkill”.