5 lutego 2020

Koncert Jamesa Blunta odbędzie się już za miesiąc. Artysta przyjedzie do Polski, aby promować swoją najnowszą, szóstą z kolei płytę „Once Upon A Mind”, ale wielkiego przeboju „You’re Beautiful” również nie zabraknie. U boku Brytyjczyka na scenie w Arenie Gliwice pojawi się Emily Roberts – wokalistka debiutująca w świecie muzyki.

 

 

Koncert Jamesa Blunta już 7 marca, ale wokalista nie przyjedzie do Polski sam. Artysta postanowił zaprezentować szerokiej publiczności nową piosenkarkę – Emily Roberts, która dopiero debiutuje w świecie muzyki. Ze względu jednak na swój młody wiek i dziewczęcą barwę głosu, z pewnością doda powiewu świeżości i energicznego brzmienia tuż przed najbardziej wyczekiwanym występem wieczoru w Gliwicach!

 

27-letnia Emily Roberts to piosenkarka z brytyjsko-niemieckimi korzeniami, dla której od najmłodszych lat muzyka odgrywała w życiu pierwsze skrzypce. Wokalistka wychowywała się w rodzinie muzyków w niemieckim Hamburgu, gdzie na wielką scenę została wciągnięta, zanim jeszcze osiągnęła pełnoletność. W szkole średniej Emily postawiła na aktorstwo, ale to właśnie śpiew zawsze do niej powracał – odgrywając w życiu pierwszoplanową rolę. Zanim skończyła szkołę średnią, już miała podpisany kontrakt z wytwórnią płytową. Wkrótce po maturze pojawił się jej pierwszy album, pisała też własne piosenki. Występowała jako support przed wieloma znanymi niemieckimi artystami, takimi jak Lea czy Glasperlenspiel. Brała udział w koncertach na międzynarodowych arenach w towarzystwie: Sama Fendera, Amy Shark czy Toma Grennana. Rok 2019 Emily zapisała na swoim koncie duże festiwalowe sceny z kilkutysięczną publicznością. Do jednego z największych osiągnięć debiutantki zaliczyć można cover singla „Bittersweet Symphony”, który po emisji w Austrii szybko osiągnął status „złotego” – z ponad czterdziestoma milionami słuchaczy na całym świecie.

 

 

Opierając się na tym sukcesie, jej najnowszy singiel „In This Together” został wybrany jako oficjalna piosenka kolejnej edycji programu „I am a Celebrity… Zabierz mnie stąd!”. Oprócz tego, że „In This Together” dotarł do ponad dwóch milionów kanałów, kawałek trafił też prosto na niemieckie listy przebojów radiowych, gdzie cieszył się dużą popularnością. Wydaje się, że Emily Roberts poważnie wchodzi w świat muzyki, a dzięki Jamesowi Bluntowi drzwi te jeszcze bardziej stoją przed nią otworem.

 

Emily Roberts wystąpi jako support Jamesa Blunta na jego polskim koncercie w przededniu Międzynarodowego Dnia Kobiet – 7 marca. To właśnie w Arenie Gliwice wybrzmią najbardziej romantyczne ballady wszech czasów! To koncert, którego z pewnością nie można przegapić. Bilety do nabycia na stronie www.prestigemjm.com. Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.