18 maja 2016

Kilkanaście tysięcy serc przywita Roda Stewarta podczas koncertu w Łodzi, który odbędzie się już w sobotę, 28 maja. Specjalnie przygotowane serduszko z napisem "We Love You Rod" otrzyma każdy uczestnik koncertu, przy wejściu na teren Atlas Areny. Serca zostaną uniesione w górę w trakcie trzeciego utworu. Wszystko za sprawą akcji, którą przygotowuje organizator koncertu, agencja Prestige MJM we współpracy z Radiem Złote Przeboje.

 

Wszyscy widzowie zgromadzeni w hali uniosą otrzymane serca w górę, wraz z rozpoczęciem trzeciego utworu.
– Podobna akcja została z sukcesem zrealizowana w trakcie koncertu Justina Timberlake’a w Gdańsku. Wtedy do zabawy przyłączyło się ponad 40 tysięcy uczestników koncertu. Tego rodzaju inicjatywy nie tylko łączą fanów i tworzą jeszcze bardziej wyjątkową atmosferę, ale również cieszą samych artystów. Justin Timberlake nie krył swojego zaskoczenia oraz radości na widok kreatywności i zaangażowania fanów. Mamy nadzieję, że pomysł ten spodoba się również Rodowi Stewartowi – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

 

Jak przyznają organizatorzy, ta akcja to także ukłon w stronę fanów, którzy chcieliby wziąć udział w lipcowym koncercie Lionela Richie. Na drugiej stronie otrzymanego serduszka fani Roda Stewarta znajdą specjalny kod QR, uprawniający do zakupu biletów na koncert wokalisty w promocyjnej cenie. Zeskanowanie otrzymanego kodu umożliwi nabycie biletu za jedyne 90 zł. Właściciel jednej z najbardziej charakterystycznych barw głosów w branży muzycznej, znany z takich przebojów jak "Hello", "Easy", "Say You Say Me" oraz "All Night Long", już 21 lipca wystąpi w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot.

 

– Rod Stewart i Lionel Richie to dwie wielkie legendy muzyki popularnej, od kilku dekad cieszące się dużą sympatią polskiej publiczności. Twórczość tych dwóch artystów bez wątpienia łączy muzyczna klasa oraz talent do porywania tłumów i tworzenia niezapomnianej, magicznej atmosfery podczas występów na żywo. Jesteśmy przekonani, że w łódzkiej Atlas Arenie 28 maja spotkamy wielu fanów Lionela Richie. Ta akcja promocyjna to także ukłon w stronę fanów Roda Stewarta, którzy ponownie tak licznie odpowiedzieli na zaproszenie na jego koncert i kupili bilety do Atlas Areny. Chcemy im w ten sposób za ten gremialny udział w łódzkim koncercie podziękować  – dodaje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM. 

 

Wejściówki na koncert Roda Stewarta oraz Lionela Richie można cały czas nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. 

 

 

Galeria