22 maja 2017

Amy Lee, jedna z najpiękniejszych wokalistek rockowych na świecie, zostanie zasypana kwiatami! I to dosłownie! Spektakularna akcja, w czasie której fani pokażą, jak bardzo cenią zespół Evanescence i jej frontmankę, nastąpi podczas pierwszego koncertu amerykańskiej formacji w Polsce, 20 czerwca w Warszawie. Wydarzenie przygotowuje agencja Prestige MJM. Bilety, w cenie od 110 zł, są nadal w sprzedaży.

 

Amy Lee urzeka potężnym wokalem, posiada też ciekawy wizerunek sceniczny. Do tego jest piękną kobietą, która okrzyknięta została jedną z najgorętszych wokalistek sceny rockowej. Któż, jak nie ona, zasługuje na kwiaty? Podczas pierwszego w historii polskiego występu Evanescence, Amy Lee dosłownie zostanie obsypana różami! Na pomysł obdarowania wokalistki tysiącami kwiatów, wpadli sami fani wokalistki, których, jak się okazuje, w Polsce nie brakuje. Ideę podchwyciła agencja Prestige MJM, która przygotowuje koncert.
– Przed wejściem na halę Torwar, gdzie odbędzie się koncert, publiczność z sektorów przed sceną, otrzyma róże. Na dany znak, w czasie pierwszej piosenki Evanescence, fani rzucą kwiaty w kierunku sceny. Będzie to swoisty hołd złożony artystce – dla jej urody i kunsztu wokalnego – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która przygotowuje koncert.

 

 

Akcje fanowskie z kwiatami miały już miejsce na polskich koncertach gwiazd. Tak było w czasie występu rockowej formacji Faith No More na festiwalu MALTA w 2012 roku. Poproszono wówczas fanów, aby dostarczali najróżniejsze kwiaty. Wszystkie ozdobiły scenę, na której zagrał zespół. Z kolei dwa lata później, podczas koncertu Florence and the Machine na Orange Warsaw Festival na Stadionie Narodowym w Warszawie członkowie fanclubu brytyjskiej formacji poprosili fanów, by przyszli na występ z wiankami na głowach…

 

Akcja kwiatowa, którą teraz koordynuje agencja Prestige MJM będzie równie niesamowitym przeżyciem dla  tysięcy rodzimych fanów zespołu Evanescence, na którego koncerty dotychczas trzeba było wyjeżdżać poza Polskę. 

 

20 czerwca w warszawskiej hali Torwar zapowiada się niesamowity wieczór. Jeśli ktoś jeszcze nie zakupił biletu, warto to zrobić, bo wejściówki są jeszcze w sprzedaży. Koncert organizuje agencja Prestige MJM. Bilety, w cenie od 110 zł, są do nabycia poprzez strony www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. 

 

 

Galeria