28 kwietnia 2012

Organizatorzy cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" przypominają o wyjątkowej promocji dla fanów muzyki. Każdy, kto pojawi się na jednym z koncertów cyklu, będzie mógł nabyć bilety na kolejne koncerty z 20 procentowym rabatem.

W ramach cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" zaplanowo pięć koncertów. Pierwszy z nich odbył się już 23 kwietnia w hali ERGO ARENA na pograniczu Gdańska i Sopotu, gdzie wystąpił Michael Bublé. Już w niedzielę do Polski przyjedzie z kolei Andrea Bocelli, który zaśpiewa w łódzkiej Atlas Arenie. – Można jeszcze nabywać bilety na koncert króla tenorów. Będzie to możliwe w dniu koncertu od godziny 12:00 między innymi przy wejściu numer 1do Atlas Areny – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wraz z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem cyklu. W tym samym miejscu będzie można nabywać również bilety na kolejne koncerty w ramach cyklu z 20 procentowym rabatem.

 

Wszyscy, którzy pojawią się 29 kwietnia w Atlas Arenie, będą więc mogli zakupić bilety na koncert Eltona Johna (7 lipca, Atlas Arena). Poza tym, do nabycia będą wejściówki na jedno z największych wydarzeń muzycznych 2012 roku w Polsce, a więc występ legendarnej grupy Guns N` Roses, która zagra 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku. Będzie też można kupić bilety na koncert Bryana Adamsa w Poznaniu (26 lipca).

 

Koncert Andrea Bocellego odbędzie się w najbliższą niedzielę 29 kwietnia w Atlas Arenie. Występ króla tenorów zaplanowano na godzinę 19:00. Bramy dla widzów będą otwarte już od godziny 17:30.