9 lipca 2012

Do koncertu Guns N` Roses na Stadionie Miejskim w Rybniku pozostały już niespełna dwa dni. W tej chwili trwają przygotowania do wizyty legendy rocka w naszym kraju. Organizatorzy skupiają się przede wszystkim na budowie gigantycznej sceny, na której w środę wystąpi Axl Rose i spółka.

Budowę sceny rozpoczęliśmy w piątek rano. W tej chwili osiemdziesiciotonowy dźwig wkłada potężne elemeny dachowe, które są montowane w całości. Stabilny dach jest niezbędny, ponieważ obciążenie sceny jest bardzo duże z powodu oświetlenia. Lista sprzętów oświetleniowych, które ubawią koncert Guns N` Roses, jest bardzo długa, ważą sporo i dlatego potężny i mocny dach jest bardzo istotny – tłumaczy Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wraz z Radiem Złote Przeboje oraz Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Guns N` Roses w Rybniku.


Budowa sceny odbywa się w ekspresowym tempie. Niedługo można spodziewać się zakończenia prac. Scena będzie mieć imponujące rozmiary.
To największa scena, jaką stawia się podczas najbardziej znanych imprez organizowanych w kraju – przekonuje Janusz Stefański, organizator koncertu. – Budowa sceny na pewno zostanie zakończona jutro rano, a być może uda się to zrobić nawet dziś w godzinach wieczornych – dodaje Marek Kurzawa.

Organizatorzy przypominają również, że cały czas można nabywać bilety na koncert Guns N` Roses. Można to zrobić poprzez strony www.imprezyprestige.com, www.ticketpro.pl i www.ticketportal.pl oraz w salonach Empik, sklepach Media Markt oraz Saturn na terenie całego kraju.