26 listopada 2018

Il Volo po raz drugi wystąpi w Polsce już 8 grudnia. Tuż po ubiegłorocznym warszawskim koncercie wokaliści obiecali, że powrócą do naszego kraju. I słowa dotrzymali! Teraz w specjalnym  filmiku zapraszają na swoje show w Łodzi.

 

Il Volo to pop operowe trio, które tworzą trzej utalentowani śpiewacy: tenorzy Piero Barone i Ignazio Boschetto oraz baryton Gianluca Ginoble. W 2009 roku, gdy byli jeszcze nastolatkami spotkali się we włoskim programie talent show dla dzieci. W jednym z odcinków stanęli razem na scenie, śpiewając słynne „O Sole Mio” i ten właśnie moment zaważył na ich wspólnej karierze.


W przyszłym roku Il Volo będzie obchodziło swoje 10-lecie. A to, jak potrafią śpiewać, polska publiczność mogła się przekonać już półtora roku temu, na ich pierwszym koncercie w naszym kraju w Warszawie. Przystojni Włosi zauroczyli wówczas nie tylko głosem!

 

 

Swoje krótkie torunée po Europie środkowo-wschodniej Il Volo rozpocznie koncertem w Atlas Arenie Łodzi 8 grudnia. Bilety są jeszcze w sprzedaży, można je nabywać za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com.