19 czerwca 2012

Tomasz Karolak wystąpi przed koncertem Guns N` Roses w Rybniku! Znany z zamiłowania do muzyki rockowej aktor pojawi się na scenie w towarzystwie jednego z suportów – grupy Złe Psy, z którą łączą go na co dzień bliskie relacje.

Występ Tomasza Karolaka przed koncertem Guns N` Roses będzie niewątpliwie dużym wydarzeniem. To obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego kina.
Jakiś czas temu Tomasz napisał maila, że bardzo podoba mu się najnowsza płyta zespołu Złe Psy. Stwierdził, że słucha jej na okrągło, że jest rewelacyjna. W ten sposób rozpoczęła się korespondencja między nami. Później nawiązaliśmy bezpośredni kontakt – mówi Andrzej Nowak, lider zespołu Złe Psy.

Dalej wszystko odbyło się bardzo spontanicznie i wspólny występ w Rybniku nie będzie pierwszym w tym składzie. – Pewnego dnia zaprosiliśmy Tomasza Karolaka aby zaśpiewał z Andrzejem na koncercie w Niecieczy. Chodziło o utwór pod tytułem „Urodziłem się w Polsce”. Tomek z ochotą przystał na ten pomysł. Przyjechał na koncert i zaśpiewał dwukrotnie. Wyszło rewelacyjnie. Konsekwencją było zaproszenie Tomka do udziału w nagraniu teledysku. Aktor zgodził się bez wahania. Później wspominał w rozmowie, że zawsze był wielkim fanem Andrzeja, a jako młody chłopak wymykał się z domu, aby pójść na koncert TSA. Stąd chyba tak pozytywne relacje obu panów. Zresztą obaj od razu przypadli sobie do gustu. To, że Tomasz Karolak zaśpiewa z Andrzejem podczas koncertu Guns N` Roses jest jakby naturalną konsekwencją ich wzajemnej sympatii – mówi Jacek Adamczyk, menedżer zespołu Złe Psy.

W tej chwili trudno przewidzieć, ile piosenek zaśpiewa Tomasz Karolak w trakcie rybnickiego koncertu. Jedno jest niemal pewne – dojdzie do wspólnego wykonania głośnego w ostatnim czasie utworu „Urodziłem się w Polsce”. – Może pokusimy się jeszcze o jakąś niespodziankę dla fanów?Zobaczymy – zapowiada Andrzej Nowak. – Bez wątpienia obecność Tomasza Karolaka uatrakcyjni oczekiwanie na występ zespołu Guns N` Roses. Przypomnijmy, że oprócz aktora i grupy Złe Psy jako support wystąpią także zespoły Symetria, Chemia i Bloo – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje oraz Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Guns N` Roses na Stadionie Miejskim.

Koncert amerykańskiej legendy rocka odbędzie się już 11 lipca. Cały do nabycia są bilety na to wyjątkowe wydarzenie. Można to zrobić poprzez strony www.imprezyprestige.com, www.ticketpro.pl i www.ticketportal.pl oraz w salonach Empik, sklepach Media Markt oraz Saturn na terenie całego kraju.