22 kwietnia 2016

Polski DJ i producent Tom Swoon to kolejna postać sceny klubowej, która zasili line-up wydarzenia Music Power Explosion. Artysta, plasujący się na 46 miejscu DJ MAG TOP 100 jako najwyżej notowany Polak w historii, wystąpi na jednej scenie tuż obok Avicii’ego,  Felixa Jaehn’a, Modestep DJ-set, Mafia Mike, Widenskiego oraz Warsona. Największa impreza muzyki klubowej tego lata w Polsce odbędzie się już 15 lipca w Gdańsku!


Pierwsze kroki w roli DJ-a Tom Swoon stawiał w 2009 roku pod nieformalnym pseudonimem DJ DoreQ. Karierę producenta muzyki podjął rok później, skrywając się pod nazwą Pixel Chees. Swoon ma wiele mocnych wydań na swoim koncie. Jego utwory, takie jak m.in. ‘Ghost' wydany w labelu Nickiego Romero, Protocol Recordings, 'Wait’ w Spinnin’ Records, oraz wzniosłe 'Ahead Of Us' w Ultra Music, po kolei trafiały na szczyty list Beatport oraz wielokrotnie pojawiały się zarówno w setach topowych DJ-ów, jak i w mainstreamowych rozgłośniach radiowych.

 


Jego unikalny styl i charakterystyczne brzmienie owocuje stale rosnącą ilością fanów na całym świecie. Tom Swoon nie tylko zwrócił na siebie uwagę, ale również zyskał uznanie wśród tytanów branży, takich jak Tiesto, Martin Garrix, Hardwell, Nicky Romero, Dimitri Vegas & Like Mike, czy Armin Van Buuren. Ci, i wielu innych zapewnili artyście i jego brzmieniu miejsce, w którym mogło się ono rozwijać, a także być dostępne dla szerszego grona odbiorców.


To właśnie dzięki swojej muzyce Tom Swoon występuje po całym świecie, rozgrzewając publikę w najlepszych klubach oraz podczas flagowych festiwali w Azji, Ameryce Północnej i wszystkich większych miastach w Europie. Wśród najważniejszych wydarzeń, na scenach których dotychczas gościł polski DJ, warto wskazać m.in.: Tomorrowland, Sensation, Sunrise Festival oraz Creamfields. Podczas gdy marka Tom Swoon zdobywa szturmem światową scene, rok 2016 to kolejny ogromny krok w jego karierze.

 


– Mimo bardzo młodego wieku, twórczość 23-letniego Toma Swoon’a jest już rozpoznawalna na parkietach całej Europy. Jesteśmy dumni, że również polska scena klubowa doczekała się tak docenianego twórcy I z przyjemnością zaprezentujemy tę postać na scenie Music Power Explosion. Obecny line-up to gwarancja doskonałej zabawy oraz interesującej mieszanki wpływów muzycznych z różnych krajów – ocenia Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator zorganizuje wydarzenie.

 

Wydarzenie Music Power Explosion z udziałem Avicii'ego, Felixa Jaehn’a, Modestep DJ-set, Mafia Mike, Widenskiego, Warsona oraz Toma Swoon’a odbędzie się 15 lipca 2016 roku na Stadionie Energa Gdańsk. Głównym sponsorem festiwalu będzie marka T-Mobile Polska, która swoje zaangażowanie w festiwal realizować będzie m.in. poprzez markę T- Mobile Electronic Beats. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. 

 

 

Galeria