3 sierpnia 2017

Specjalne wydawnictwo zostało przygotowane przez organizatorów koncertu Andrei Bocellego. Znajdziemy w nim ciekawostki dotyczące sobotniego wydarzenia.  Dla fanów będzie czekało także stoisko z płytami. Wszystko to stanowić będzie niezapomnianą pamiątkę ze spektakularnego widowiska inaugurującego The Tall Ships Races 2017.

 

Koncert tenora 5 sierpnia na Wałach Chrobrego będzie wielkim przeżyciem zarówno dla jego największych fanów, jak i całego Szczecina. Przygotowania do tego niezwykłego widowiska idą pełną parą, każdego dnia dopinane są najmniejsze szczegóły. Aby nie pozostawić żadnego uczestnika z otwartym pytaniem o artystów, organizatorów lub charakter imprezy, przygotowane zostało specjalne wydawnictwo koncertowe.

 

Broszura zawiera najciekawsze fakty zarówno na temat głównej gwiazdy i jego gości, jak również polskich artystów oraz organizatorów. Będzie w niej można przeczytać wywiad z Andreą Bocellim, którego artysta udzielił specjalnie dla Prestige MJM, agencji, która przygotowuje koncert tenora. Informacje podane są czytelnikom w ciekawej i przejrzystej formie z wyeksponowaniem liczb, ciekawostek i zdjęć. Znajdziemy tu również garść informacji na temat poniedziałkowego występu Kayah i C-BooL'a.

 

 

Wydawnictwo koncertowe otrzymają wszystkie osoby, mające bilety do strefy siedzącej. Jednakże goście, którzy nie zdążyli zakupić wejściówek, a również chcieliby nabyć broszurę, będą mieli na to szanse. Ograniczona ich liczba trafi na stoisko sprzedażowe zlokalizowane na terenie koncertu. Całość została elegancko wykonana na kredowym papierze i będzie stanowić niezwykłą pamiątkę dla fanów włoskiego tenora. Będzie można je nabyć po 10 zł.  W punkcie znajdziemy również  płyty CD Andrei Bocellego, a także płaszcze przeciwdeszczowe za symboliczną kwotę 5 zł, które miejmy nadzieję – nie będą jednak potrzebne! 

Galeria