25 września 2018

5 ciężarówek, 4 autobusy, 125 osób wyspecjalizowanej obsługi, 30 kilogramów lodu w kostkach, 120 ręczników i gigantycznych rozmiarów scena z wybiegiem dla artysty! Jason Derulo przygotował dla swoich fanów spektakularne widowisko, które odbędzie się już 30 października w warszawskiej hali COS Torwar.

 

Koncert Jasona Derulo już niebawem. Artysta wraz ze swoimi gośćmi specjalnymi – Marcusem & Martinusem oraz wciąż wspinającym się na listy przebojów zespołem LZ7 jako supportem – rozgrzeją stolicę do czerwoności, zapewniając tym samym niezapomniane wrażenia na długie lata!

Gwiazda muzyki pop i R&B zaprezentuje w Polsce utwory, pochodzące z nowej, długo wyczekiwanej płyty „777”. Są one bardzo zróżnicowane stylistycznie.

 

W dzień koncertu na Torwarze do Warszawy przyjedzie 5 ciężarówek, 4 autobusy i 125 osób wykwalifikowanego personelu, który gotów będzie spełnić każde, nawet najmniejsze życzenie artysty! Jason Derulo zażyczył sobie na przykład, aby dostarczono mu do garderoby 30 kg lodu w kostkach i 120 ręczników!

 

 

Szykuje się ogromny rozmach produkcji koncertu Jasona Derulo! Stąd m.in. projekt niebotycznych rozmiarów sceny, która z pewnością zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających widzach. Projekt estrady artysty przedstawia scenę z tak zwanym „wybiegiem’” o długości dziesięciu metrów, gdzie Jason będzie mógł nie tylko zatańczyć, ale także pokazać się polskim fanom z bliska. Scena zrobi piorunujące wrażenie: ma mieć niespełna 15 metrów szerokości i 20 metrów długości oraz 3 ogromne ekrany LED, na których ukażą się rozmaite wizualizacje, a także energetyzujący pokaz taneczny głównej gwiazdy wieczoru.

 

Jason Derulo wystąpi ze swoim show pełnym tańca i popisów wokalnych już 30 października w hali COS Torwar w Warszawie! Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.