20 października 2017

Scorpions, Queen, Sarah Brightman – to uznane muzyczne marki, których blask nigdy nie zgasł. Miliony sprzedanych płyt, niezapomniane chwile, nietuzinkowe kompozycje łączące pokolenia oraz szczerość i głębia przekazu od dekad nieprzerwanie zachwycają publiczność. Polscy fani z utęsknieniem czekają na tegoroczne koncerty i – jak pokazał niedawny koncert Ennio Morricone – wielkie, legendarne nazwiska są nadal cenione, a fani wypełnią po brzegi każdą halę. Już teraz wiadomo, że każdy ze zbliżających się koncertów, będzie frekwencyjnym oraz artystycznym sukcesem.

 

Wypełniona po brzegi hala, tłumy osób, które od godzin rannych czekają przed wejściem na arenę, a na deser perfekcyjny koncert! Tak można opisać każde wydarzenie organizowane przez agencję Prestige MJM. „Dźwięk nadziei – z pozostawił publiczność maestro. To był wspaniały, nieprzewidywalny wieczór, pełen muzyki, która niezmiennie nabierała aktualności”. „Ennio Morricone pozostawił słuchaczom łódzkiego wieczoru brzmienie swojej muzyki na zawsze”. „Podzielony na dwie części koncert dostarczył fanom z całej Polski niezapomnianych wzruszeń”. Tak media relacjonowały ostatni koncert mistrza muzyki filmowej w Polsce. Wydarzenie okazało się nie tylko wyśmienitą ucztą muzyczną, ale również sukcesem organizacyjnym.

 

 

– Bardzo nas cieszą wszystkie recenzje oraz opinie po koncercie Maestro Ennio Morricone. Wspaniałe aranżacje i wyjątkowa muzyka przy wypełnionej Atlas Arenie zapierała dech w piersiach. Zważywszy na fakt, że najprawdopodobniej był to ostatni koncert Ennio Morricone w naszym kraju, ten wieczór zostanie zapamiętany przez wszystkich na zawsze – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM i dodaje: Dla fanów muzyki, którzy kochają spektakularne wydarzenia, przygotowaliśmy dwa kolejne, wyjątkowe wydarzenia: Royal Christmas Gala oraz Queen + Adam Lambert!

 

Royal Christmas Gala to świąteczne show, które obejrzała już kilkudziesięciotysięczna publiczność w wielu europejskich miastach. Pod koniec tego roku artyści ponownie spotkają się razem, by mogli ich podziwiać widzowie w kolejnych krajach Starego Kontynentu. Po raz pierwszy ten niezwykły program będzie można zobaczyć także w Polsce.  Podczas Świątecznej Gali Królewskiej Sarah Brightman, chór Gregorian z towarzyszeniem The Royal Symphony Orchestra i innych wykonawców zaprezentują niezwykłe bożonarodzeniowe widowisko, wypełnione bogatymi efektami specjalnymi. Zarówno solo, w duetach, czy zespołach artyści zaśpiewają tradycyjne świąteczne klasyki oraz swoje największe hity. Z całą pewnością będzie to niezapomniany wieczór. Uroczysta Gala odbędzie się 17 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie.

 

 

Natomiast już 6 listopada na tej samej scenie wystąpi Queen + Adam Lambert! Polskich fanów legendarnego zespołu, a także wokalisty Adama Lamberta jest całkiem sporo. Świadczy o tym poziom sprzedaży biletów. Po zakończonej amerykańskiej trasie zespołu zostały wspomnienia i ogrom pozytywnych relacji w wielu zagranicznych mediach. Zatem i w Polsce spodziewamy się spektakularnego show! Scena w kształcie gitary, niezwykłe światła i lasery, wyjątkowe efekty pirotechniczne i zachwycająca scenografia to część tego, czego możemy się spodziewać podczas zbliżającego się koncertu Queen + Adam Lambert. Jeśli dodamy do tego doskonałą muzykę, świetnie zagrane i zaśpiewane przeboje – zadowolenie gwarantowane! Nic dziwnego więc, że zainteresowanie koncertem jest tak duże. W sprzedaży zostały dosłownie ostatnie wejściówki!

 

– Jesteśmy szczęśliwi i zaskoczeni olbrzymim zainteresowaniem koncertami organizowanych przez naszą agencję. Jednak możemy zapewnić, że to jest tylko przedsmak tego, co szykujemy na dziesiąciolecie działalności naszej firmy, przypadające w przyszłym roku! – twierdzi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

 

– Oczywiście, oprócz koncertów Queen + Adam Lambert, Royal Christmas Gala, zagrają dla nas Scorpions, którzy 1 grudnia opanują Trójmiasto, ale fani już teraz zacierają ręce na potężną dawkę rocka w ERGO ARENIE w najlepszym wydaniu – dodaje Marek Kurzawa z Prestige MJM

 

Koncert Scorpions to nie tylko wyśmienite show, ale i największe przeboje. Podczas amerykańskiej odsłony trasy „Crazy World” zespół stawiał na największe przeboje: Big City Nights, Still Loving You, Rock You Like a Hurricane, Wind of Change jak również przeboje z ostatniej płyty „Going Out With a Bang” oraz „We Built This House”. Scorpions również nie zapominają o macierzystej grupie nowego perkusisty i na cześć Lammiego i spółki wykonują utwór Overkill.  Niemiecka legenda od lat cieszy się wielką popularnością w kraju nad Wisłą. Ostatnie koncerty i wypełnione po brzegi hale Atlas Areny w Łodzi oraz TAURON Areny Kraków są tego najlepszym przykładem.

 

Wejściówki na wszystkie wydarzenia organizowane przez Prestige MJM można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju.

 

 

Galeria