Timberlake wymótł! Tańczy, gra i śpiewa… "jest jak zuchwały ptak"

4 kwietnia 2014
Justin Timberlake rozpoczął brytyjską i europejską część trasy koncertowej w Sheffield w wielkim stylu. Media oszalały na punkcie amerykańskiego gwiazdora! 
 
30 marca w Sheffield ruszyła brytyjska i europejska trasa koncertowa Justina Timberlake`a "20/20 Experience".  Artysta dał dwu i półgodzinny koncert i porwał publiczność. Media rozpisują się o jego występie w samych superlatywach. 
 
„Uprzejmie wyglądający, łagodnie tańczący i śpiewający jak zuchwały ptak, Justin Timberlake wymiótł dziś wieczorem podczas koncertu w Sheffield swoim nadzwyczajnym występem stworzonym z niepohamowanej energii oraz nieodpartego sexappealu. Wszystko działało bez zarzutu. Nie było spadku w jego wokalu, żadnej przerwy spowodowanej wykańczającymi układami tanecznymi, ani na chwilę nie przestawał wykorzystywać arsenału jaki posiada” – napisał Manchester Evening News. 
 
Atmosfera w trakcie niedzielnego koncertu na długo pozostanie w pamięci jego uczestników. Timberlake zaczął w wielkim stylu i zapowiedział, że nie zamierza zwalniać tempa do samego końca swojej trasy koncertowej. A już 19 sierpnia pojawi się na gdańskiej PGE ARENIE. Emocje gwarantowane! – London’s Evening Standard, który w branży muzycznej słynie z bardzo krytycznego podejścia, ocenił występ Timberlake`a na pięć gwiazdek. Jego show zostało uznane za absolutnie perfekcyjną sztukę – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu amerykańskiej gwiazdy muzyki pop w Polsce.
 
 
"Zgromadzony tłum podskakiwał  przed unoszącą się hydrauliczną sceną, która przemieszczała się nad publiką. To było jak magnes, po prostu coś genialnego. Każda osoba na hali wstała, żeby oglądać swojego idola. Ten facet potrafi śpiewać, jego solówki falsetowe były wielkie. Poza tym,  potrafi grać, zarówno fortepian i gitara akustyczna zabrzmiały rewelacyjnie. I on… jak on się rusza!” – napisał The Daily Star.  
 
Kolejne koncerty Justina Timberlake`a zostały zaplanowane na najbliższy weekend. Artysta wystąpi dwukrotnie w Glasgow. Na oba jego występy nie ma już biletów!
 
Biletów – pomimo, iż do koncertu w Polsce pozostało jeszcze prawie pięć miesięcy – zaczyna też brakować na show w Gdańsku. Tak naprawdę w sprzedaży znajdują sie ostatnie wejściówki na gdański koncert. Milośnicy talentu Justina Timberlake muszą się więc pośpieszyć. 
 
 
Foto: Dave Hogan/Getty Image