Timberlake dba o styl. W Gdańsku będzie korzystał z pomocy krawcowych!

12 sierpnia 2014
Justin Timberlake dba o każdy szczegół. 19 sierpnia do jego dyspozycji będą dwie wykwalifikowane krawcowe. Będą pracować od wczesnych godzin rannych aż do zakończenia koncertu.
 
Przy okazji koncertu na stadionie PGE ARENA w Gdańsku oprócz własnej garderoby artysta żażyczył sobie takže dwóch dodatkowych pomieszczeń. Jedno z nich będzie przeznaczone dla osobistych krawcowych piosenkarza. Muszą się w nim znaleźć maszyny do szycia, żelazka parowe, pralka i suszarka. 
 
Poza tym musimy przygotować oddzielnie pomieszczenie garderobiane. Nie należy tego jednak mylić z garderobą, w której Justin będzie przebywał tuż przed wyjściem na scenę. To pokój, w którym znajdą się wszystkie ubrania, z których korzysta wokalista, a jest ich naprawdę sporo. Do Polski przywiezie je specjalny samochód – wyjaśnił Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu Justina Timberlake`a.
 
W garderobie artysty musi cały czas panować określona temperatura – 22 stopnie Celsjusza. Poza tym, konieczny jest w niej nawilżacz powietrza, draperie na ścianie, profesjonalne lustro do makijażu, blender Magic Bullet, mikrofalówka, lodówka, lokalne gazety i magazyny rozrywkowe, czarne ręczniki kąpielowe, a także ekspres do kawy i herbaty.
Co ciekawe, piosenkarz chce mieć także telewizor z podglądem na scenę.