13 sierpnia 2014
Przy okazji koncertu na gdańskiej PGE ARENIE Justin Timberlake będzie także jeździć samochodami Range Rover. 
 
Te samochody także bardzo przypadły mu do gustu i zostaliśmy poproszeni, by je zorganizować. Dokonaliśmy już koniecznych zamówień i wszystkie pojazdy będą do dyspozycji artysty i jego współpracowników – wyjaśnił Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu Justina Timberlake`a. 
 
 
Trzeba przyznać, że Timberlake ma doskonały gust. Najlepiej widać to na załączonych obrazkach, które doskonale obrazują, jak prezentują się wybrane przez niego flagowe modele Land Rover.
 
Range Rovery z pewnością przydadzą się piosenkarzowi. Już teraz wokalista poinformował organizatorów, że do Polski nie przyjeżdża tylko na kilka godzin, by zagrać koncert, a następnie wsiąść w samolot i udać się w drogę powrotną. Timberlake spędzi w Polsce więcej niż jedną noc i na pewno nie będzie w tym czasie przesiadywać tylko w swoim pokoju hotelowym.
 
Przypomnijmy, że koncert Justina Timberlake został zaplanowany na 19 sierpnia. Tego dnia PGE ARENA pobije frekwencyjny rekord, bo show amerykańskiego artysty obejrzy około 42 000 widzów.