Thirty Seconds to Mars: Najlepszy koncert w Polsce!

30 czerwca 2014
Management zespołu Thirty Seconds to Mars jest zachwycony organizacją rybnickiego koncertu. – To było nasza najlepsza produkcja w Polsce – napisali przedstawiciele amerykańskiej grupy.
 
Koncert Thirty Seconds to Mars odbył się ponad tydzień temu na rybnickim stadionie i był sukcesem zarówno pod względem artystycznym, frekwencyjnym jak i organizacyjnym. 
Na temat tego ostatniego aspektu wypowiedział się management zespołu Thirty Seconds to Mars. Amerykanie byli pod wrażeniem pracy, którą wykonali organizatorzy i atmosfery podczas niedzielnego show. 
 
Chcemy bardzo podziękować za ten koncert. To była najlepsza produkcja, jaką mieliśmy do tej pory w waszym kraju. Wykonaliście niesamowitą pracę. Tak trzymać – napisał Ricardo Ribeiro z managementu grupy Thirty Seconds to Mars w specjalnej korespondencji skierowanej do agencji Prestige MJM. 
 
Warto w tym momencie przypomnieć, że wcześniej Jared Leto wraz z zespołem występował między innymi na festiwalach w: Warszawie oraz w Krakowie oraz podczas indywidualnych koncertów w Warszawie i Łodzi. 
 
Bardzo cieszymy się, że praca, którą wykonaliśmy wspólnie z władzami miasta została doceniona. Od początku robiliśmy wszystko, żeby zespół jak najlepiej czuł się w Polsce, a jego najbliżsi współpracownicy wykonywali swoje zadania w jak najbardziej komfortowych warunkach. W nagrodę otrzymaliśmy bardzo miłe słowa. To o tyle mobilizujące, że managementy artystów rzadko decydują się na takie podziękowania – powiedział Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku była organizatorem koncertu Thirty Seconds to Mars.