22 listopada 2017

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z występami The Royal Moscow Ballet w Polsce.

 

Trasa:


26 listopada – Gdynia Arena, godzina otwarcia bram 18:15
27 listopada – Sala Ziemi Poznań, godzina otwarcia bram 18:15
28 listopada – Dom Muzyki i Tańca Zabrze, godzina otwarcia bram 18:15
29 listopada – TAURON Arena Kraków, godzina otwarcia bram 18:15
30 listopada – Centralny Ośrodek Sportu Torwar Warszawa, godzina otwarcia bram 18:15

 

Początek spektaklu w każdym z miast:*
19:30 – The Royal Moscow Ballet

 

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management).

 

Zakup biletów w dniu przedstawienia


Będzie możliwość zakupienia biletów w dniach spektakli w wyznaczonych punktach, przy głównych wejściach do hal, od godziny 12:00. Wejściówki będzie można również nabyć za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.
Spektakl w Sali Ziemi w Poznaniu został wyprzedany i nie będzie dostępnych biletów w dniu przedstawienia.

 

Czego nie można wnosić?


Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

 

Aparaty fotograficzne


Na teren imprezy zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. W przypadku nie respektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Do hal można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

 

Programy


Podczas trasy The Royal Moscow Ballet będzie można nabyć pamiątkowe programy zawierające między innymi prezentację dorobku moskiewskiego baletu i charakterystykę trasy po Polsce. Wszystko ozdobione pięknymi, artystycznymi zdjęciami. Dedykowane stoiska zlokalizowane zostaną w pobliżu głównych wejść do każdej z hal.