The Knocks – nadzieja muzyki elektronicznej, tuż przed Bieberem!

8 września 2016

Listopadowy koncert Justina Biebera w Tauron Arenie Kraków bezpośrednio poprzedzi występ formacji The Knocks czyli elektronicznego duetu współtworzonego przez dwóch kolegów ze szkoły: Bena "B-Roca" Ruttnera oraz Jamesa "JPatta" Pattersona. I będzie to bez wątpienia wydarzenie dla fanów tego rodzaju muzyki.

 

– Muzyka The Knocks to nowoczesne, elektroniczne brzmienie połączone z tradycją popu i muzyki tanecznej z przełomu lat 80. i 90. Obok tej muzyki nie można przejść obojętnie, wręcz zachęca do wspólnej zabawy na parkiecie – twierdzi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Justina Biebera.

 

Dowodów daleko szukać nie trzeba. Wystarczy przesłuchać debiutancki album duetu zatytułowanego „55”.  Płytę promuje kompozycja "Kiss The Sky", w której gościem jest sam laureat Grammy, Wyclef Jean! Nie jest on bynajmniej jedyną osobą, zaproszoną przez Bena i Jamesa do nagrania tego albumu. Na płycie można usłyszeć także Carly Rae Jepsen, Alexa Newella, Cam'rona, Fetty Wapa, Phoebe Ryan, Matthew Koma. Warto zaznaczyć, że The Knocks mają poważne osiągnięcia na polu remikserskim. Z ich usług korzystali do tej pory między innymi Katy Perry, Passion i Ellie Goulding. Wydawnictwo SPIN Magazine określiło płytę jednym z czołowych 66. albumów 2016 roku, przyznając jej 8 na 10 punktów w swojej prestiżowej klasyfikacji. Muzycy z The Knocks zostali również wyróżnieni przez czasopisma „The Rolling Stone” oraz „Billboard”.

 

 

– The Knocks jak nikt inny potrafi rozgrzać publicznością przed gwiazdą wieczoru. Grupa ma za sobą występy w największych obiektach koncertowych na całym świecie oraz jako gość specjalny wybitnych artystów takich jak: Ellie Goulding, Bruno Mars czy The 1975. Nie ma więc wątpliwości, że w listopadzie usłyszymy set DJ-ski z najwyższej półki –  komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

– Osoby, które będą mieć niedosyt dyskotekowych brzmień zapraszamy również w ostatni weekend listopada do hali TAURON Arena Kraków na koncert Martina Garrixa – jednego z najwybitniejszych  DJ-ów światowej sceny electro house – zaprasza Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

Już 11 listopada Justin Bieber po raz drugi wystąpi w Polsce. Kanadyjski gwiazdor odwiedzi nasz kraj w ramach trasy koncertowej „Purpose World Tour 2016”. Natomiast 27 listopada polskiej publiczności zaprezentuje się Martin Garrix. Oba koncerty odbędą się w hali TAURON Arena Kraków. Wejściówki na koncert holenderskiego DJ-a można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Osoby, które nie ukończyły do dnia koncertu szesnastego roku życia, mają obowiązek przyjść na koncert z pełnoletnim opiekunem.