28 stycznia 2014
The Exchange wystąpi jako support przed koncertem legendarnego zespołu Backstreet Boys w warszawskiej hali Torwar. Amerykański boysband to grupa młodych i przystojnych wokalistów, którzy wykonują utwory z pogranicza muzyki pop i rock. The Exchange, podobnie jak kilka chwil później Backstreet Boys, zaśpiewa w wypełnionej po brzegi hali.  Koncert sprzedał się bowiem do ostatniego miejsca. 
 
Różnorodność naszej grupy sprawia, że jesteśmy kimś dla każdego – mówią o sobie członkowie The Exchange, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę muzyczną. Na razie marzą, żeby zrobić taką furorę jak Backstreet Boys i dlatego robią wszystko, żeby jak najwięcej koncertować. Liczba ich fanów systematycznie rośnie. Na portalu Facebooku jest już ich ponad 28 000. Aby pozyskać kolejnych, odwiedzają miejsca na całym świecie. 23 lutego w tym celu przyjadą po raz pierwszy do Polski.
 
The Exchange mają na swoim koncie występy na całym świecie. Śpiewali na wszystkich kontynentach poza Antarktydą. Być może pokażą coś, czego polska publiczność jeszcze nie widziała, a za chwilę będzie oglądać zamiast Backstreet Boys. Kto wie, być może zrobią taką samą karierę jak ich starsi koledzy i staną się ich następcami – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Backstreet Boys w hali Torwar.
 
Amerykański boysband powstał w 2011 roku w Los Angeles przy okazji telewizyjnego show The Sing-Off. Zespół tworzą Christopher Diaz z Virgingi, Alfredo Austin z Nowej Anglii, Aaron Sperber z Nowego Jorku, Jamal Moore z Georgii i Richard Steighner z Denver. 
 
Warto podkreślić, że koncert, który odbędzie się 23 lutego cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Tylko nieliczni mogą jeszcze nabyć bilety na to wydarzenie. 
Koncert Backstreet Boys jest praktycznie wysprzedany. W sprzedaży pozostają jedynie bilety do strefy VIP, a ich liczba jest i tak bardzo mocno ograniczona. Zapowiada się wielkie show w wypełnionej po brzegi hali – podkreśla Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM. 
 
Ostatnie bilety na koncert Backstreet Boys w hali Torwar można nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.imprezyprestige.com