8 listopada 2016

Justin, We Love You! – tymi słowami TAURON Arena Kraków powita Justina Biebera podczas przyjazdu artysty na teren obiektu. Pokaźnych rozmiarów napis zostanie wyświetlony na ekranie zewnętrznym, okalającym krakowski obiekt koncertowy. Czy ten pomysł przypadnie do gustu kanadyjskiemu wokaliście? Przekonamy się już w najbliższy piątek, 11 listopada!

 

11 listopada TAURON Arena Kraków bez wątpienia zatrzęsie się od entuzjastycznego pisku tysięcy Beliebers, odliczających sekundy do pojawienia się na scenie ich największego idola. Na ten moment fani kanadyjskiego wykonawcy czekają od niespełna roku, kiedy to wystartowała sprzedaż biletów na koncert piosenkarza. Wyprzedane w błyskawicznym tempie wydarzenie, wywołuje w bieżącym tygodniu coraz więcej emocji, zarówno wśród fanów, jak i przedstawicieli ogólnopolskich mediów. Podczas gdy większość szczegółów dotyczących pobytu Justina Biebera w naszym kraju jest owiana tajemnicą, organizator koncertu – agencja Prestige MJM – zdradził, jak będzie wyglądało powitanie Justina w trakcie przyjazdu artysty do hali TAURON Arena Kraków.
– Wraz z TAURON Areną Kraków przygotowaliśmy dla Justina wyjątkowe powitanie. Będzie to pokaźnych rozmiarów napis „Justin, We Love You”, wyświetlany na zewnętrznym ekranie okalającym halę. Mamy nadzieję, że ten pomysł zachwyci Beliebers oraz nie ujdzie uwadze samego artysty – komentuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

 

Warto przypomnieć, że na pomysł podobnego powitania agencja Prestige MJM oraz hala TAURON Arena Kraków wpadły już podczas marcowego koncertu formacji Scorpions w Krakowie. Wówczas pomysł ten spotkał się z ogromnym entuzjazmem publiczności, a także samych muzyków.
– Z okazji występu niemieckiej legendy rocka w Krakowie przygotowaliśmy napis "Scorpions! Welcome to TAURON Arena Kraków!" oraz "Paweł! Welcome home!". Formacja z Hanoweru nie kryła swojego zaskoczenia i radości na widok tak szczególnego przywitania. Muzycy opublikowali na oficjalnym profilu na Facebooku krótki film wideo z momentu dojazdu do hali, nagrany z wnętrza jednej z limuzyn. Kto wie, być może piątkowe powitanie równie mocno ucieszy samego Justina – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Justin Bieber zaśpiewa w hali TAURON Arena Kraków w piątek, 11 listopada 2016 r. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Kilkanaście dni później, bo już 27 listopada w tej samej hali przed polską publicznością zaprezentuje się Martin Garrix. Wejściówki na koncert holenderskiego DJ-a można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. 

 

Galeria