21 marca 2013

Występ Justina Biebera w Łodzi cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Na koncert zostało sprzedanych ponad 11.000 biletów. Nadal jednak pozostaje znaczna liczba fanów artysty, którzy nie zakupili wejściówek ze względu na brak możliwości finansowych. Specjalnie dla nich organizatorzy w porozumieniu z managmentem artysty postanowili utworzyć specjalny sektor z biletami za 150 złotych. 

Już dziś można powiedzieć, że 25 marca podczas pierwszego w Polsce koncertu Justina Biebera hala Atlas Arena będzie wypełniona. Zainteresowanie tym wydarzeniem jest bardzo duże. Jednak w ostatnim czasie organizatorzy otrzymali bardzo wiele próśb o uruchomienie sprzedaży dodatkowej puli wejściówek, w nieco niższej cenie. Listy i maile przesyłały zwłaszcza zrozpaczone fanki artysty, dla których obejrzenie na żywo koncertu Justina Biebera byłoby spełnieniem wieloletniego marzenia, a których nie było stać na zakupienie biletu na koncert. 
 
Przedstawiliśmy takie prośby managementowi Justina Biebera. Reakcja była pozytywna. W rezultacie do sprzedaży trafi ograniczona liczba biletów po 150 złotych. Będą to miejsca na płycie Atlas Areny – mówi Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM.
 
Bilety w cenie 150 zł trafią do sprzedaży dzisiaj, czyli w czwartek, 21 marca, o godzinie 14.00. Będzie je można nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com i www.ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.