24 sierpnia 2017

SZA rozpoczęła pierwszą w karierze solową trasę koncertową! Jak sama artystka przyznaje jest zdeterminowana, by podbić serca wszystkich Amerykanów. Co piosenkarka zaplanowała na swoje tour? I czym może zaskoczyć nas podczas swojego pierwszego koncertu w Polsce, który odbędzie się już 16 listopada w warszawskim klubie Progresja?

 

Trasa CTRL Tour, rozpoczęta 16 sierpnia, będzie szczególna dla wokalistki z wielu powodów. To nie tylko pierwsze tournee, w którym SZA wystąpi jako główna gwiazda. Jej koncerty będą promować wydany niedawno, debiutancki album. Piosenkarka ma zaplanowanych ponad 40 występów w całej Ameryce,  Kanadzie oraz Kolumbii Brytyjskiej. Podczas tej trasy wspierać ją będą piosenkarka Ravyn Lenae oraz młody obiecujący raper Smino.

 

W czerwcu SZA wydała debiutancką płytę „Ctrl”, promowaną singlem „Love Galore”, który nagrała w duecie z Travisem Scottem. Album został przyjęty niezwykle entuzjastycznie, zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych, osiągając trzecią pozycję na liście Billboard 200, pierwszą – na liście Billboard R&B Albums oraz drugą – na liście R&B Hip Hop Albums Charts. Jednak artystka nie planuje osiąść na laurach i już dziś planuje rozszerzenie swojej trasy koncertowej. Dodatkowo dla swoich fanów zza Atlantyku przygotowała specjalną sesję Meet & Greet, która została wyprzedana w zaledwie parę minut!

 

 

Artystka jest doceniania nie tylko przez rzesze fanów, ale również branżę muzyczną, czego najlepszym przykładem jest nominacja do Video Music Awards w kategorii Best New Artist! Trzydziesta czwarta gala rozdania nagród MTV Video Music Awards odbędzie się 27 sierpnia 2017 roku w hali The Forum w Inglewood. Gala zostanie wyemitowana na żywo przez MTV! Warto zaznaczyć, że oprócz artystki, do nagrody nominowany jest także Bryson Tiller wraz z Rihanną oraz DJ Khaled z utworem Wild Thoughts w kategorii Teledysk roku.

 

– Widzimy ciągły wzrost popularności tej artystki w Polsce. Jesteśmy pewni, że fani – podczas warszawskiego koncertu – pokochają ją równie mocno jak w Ameryce Północnej. Już dziś możemy powiedzieć, że połączenie koncertów SZA oraz Brysona Tillera było strzałem w dziesiątkę – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM

 

W ramach promocji płyty „Ctrl” SZA zaprezentuje się polskiej publiczności 16 listopada w warszawskim klubie Progresja. Wystąpi przed koncertem Brysona Tillera. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony internetowe: bilety.imprezyprestige.com, eBilet i progresja.com oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.