31 sierpnia 2017

What Lovers Do to najnowszy singiel Marron 5 w którym gościnnie wystąpiła SZA. Artystka, która już 16 listopada wystąpi w warszawskim klubie Progresja wraz z Brysonem Tillerem nieustannie zaskakuje swoich fanów!

 

Maroon 5 po hitach z Kendrickiem Lamarem oraz Future kontynuuje współpracę z artystami z gatunku hip-hop i R&B. Tym razem grupa nagrała utwór z SZA, która w połowie listopada przyjedzie do Polski.

 

– Nowy utwór Maroon 5 to zgrabnie zaaranżowany, niewinny, popowy kawałek, który wokalnie prowadzony jest przez Levine'a i gościnnie występującą SZA. Jej gościnne linijki przypominają nieco styl Rihanny i idealnie wpasowują się w ton utworu, który o wiele lepiej pasowałby na rozpoczęcie niż zakończenie lata. – komentuje Marcin Kubicki, dziennikarz muzyczny

 

 

Artystka rozpoczęła w połowie sierpnia pierwszą solową trasę koncertową po Ameryce Północnej. Jest to pierwsze tournee, w którym SZA wystąpi jako główna gwiazda. Jej koncerty będą promować wydany niedawno, debiutancki album. Piosenkarka ma zaplanowanych ponad 40 występów w całej Ameryce, Kanadzie oraz Kolumbii Brytyjskiej. Podczas tej trasy wspierać ją będą piosenkarka Ravyn Lenae oraz młody obiecujący raper Smino.

 

Piosenkarka ma na swoim koncie współpracę z tak wybitnymi artystami jak Travis Scott, Kendrick Lamar, Isaiah Rashad, Rihanna, Kris Kasanova, Nicki Minaj oraz Beyonce. Dziś do tej listy możemy dopisać Maroon 5. Jesteśmy bardzo szczęśliwi ze stałego rozwoju artystki i już nie możemy się doczekać listopadowego koncertu – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

W ramach promocji płyty „Ctrl” SZA zaprezentuje się polskiej publiczności 16 listopada w warszawskim klubie Progresja. Wystąpi przed koncertem Brysona Tillera. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony internetowe: bilety.imprezyprestige.com, eBilet i progresja.com oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.