Świętuj Dzień Matki i wygraj bilet na Justina Biebera!

25 maja 2016

Już jutro Dzień Matki! Z tej okazji agencja Prestige MJM oraz firma eBilet przygotowały wyjątkowy konkurs. Do wygrania podwójny bilet na koncert Justina Biebera w Krakowie oraz Lionela Richie w Gdańsku. Akcja potrwa do 31 maja, a laureaci zabawy zostaną wyłonieni 1 czerwca w Dzień Dziecka!

 

W tym roku w Polsce wystąpi dwóch wyjątkowych artystów – właściciel jednej z najbardziej charakterystycznych "ciemnych" barw głosów w branży muzycznej –  Lionel Richie, a także międzynarodowy supergwiazdor Justin Bieber. Organizator tych dwóch koncertów, agencja Prestige MJM, przygotowała wyjątkowy konkurs, w ramach którego wygrać można podwójne zaproszenia na te wydarzenia. A wszystko to z myślą o zbliżającym się Dniu Matki.

 


– Lionel Richie i Justin Bieber to dwa różne muzyczne światy. Nie od dziś jednak wiadomo, że muzyka łączy pokolenia. Pomyśleliśmy, że to ważne święto to doskonały pretekst, by umożliwić fanom muzyki sprawienie wyjątkowego prezentu swoim mamom oraz spędzenie z nimi niezapomnianych chwil podczas tych dwóch wydarzeń. Zwycięzca konkursu otrzyma szansę na zaproszenie mamy na koncert Lionela Richie, a zarazem podwójną wejściówkę na koncert Justina Biebera – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy skorzystać ze specjalnie przygotowanej aplikacji konkursowej, znajdującej się na oficjalnym profilu eBilet na Facebooku (www.facebook.com/eBilet) i przesłać do niej zdjęcie, ukazujące kreatywny sposób świętowania Dnia Mamy (nietypowy prezent, niekonwencjonalne przyjęcie, atrakcyjny sposób spędzenia czasu z mamą). Zdjęcie, które otrzyma największą liczbę polubień wygra pakiet biletów (2 bilety na koncert Justina Biebera oraz 2 bilety na koncert Lionela Richie). Drugie miejsce zdobędzie podwójne zaproszenie na koncert Lionela Richie. Dodatkowo, każda osoba, która prześle zdjęcie, otrzyma kupon rabatowy eBilet o wartości 100 zł na zakup biletów na koncert Lionela Richie, który odbędzie się już 21 lipca w Gdańsku. I tym samym będzie miała okazję zrobić super prezent swojej mamie! Konkurs potrwa od 25 maja do 1 czerwca 2016 roku.

 


– Szczegółowe zasady udziału w konkursie od dzisiejszego popołudnia będą znajdować się w aplikacji konkursowej na oficjalnym fanpag’u eBilet.pl. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy współorganizować tak fantastyczną akcję konkursową dla największych fanów muzyki. Zapraszamy do wzięcia udziału – podkreśla Marcin Matuszewski, prezes eBilet.

 

Lionel Richie wystąpi ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot) 21 lipca 2016 roku. Wejściówki można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik w całej Polsce.