Światowi artyści nad Wisłą, czyli Koncertowe Bulwary!

4 sierpnia 2021

Niezapomniane koncerty największych gwiazd nad Wisłą? Tak! Już niedługo warszawiacy oprócz złocistych zachodów słońca nad królową polskich rzek, będą podziwiali także transmisje najpiękniejszych koncertów artystów z Polski i zagranicy. Z niektórymi z nich będą mogli spotkać się osobiście. Koncertowe Bulwary to również szansa na wygranie biletów na przyszłoroczne koncerty światowych gwiazd muzyki, które po przerwie związanej z pandemią odbędą się w Polsce.


Zachód słońca nad Wisłą, oglądany z wygodnego leżaczka z zimnym napojem w ręku to bez wątpienia scenariusz idealnego, gorącego wieczoru w stolicy. Teraz podczas wakacyjnego relaksu nad rzeką, warszawiacy na nowo poczują największe koncertowe emocje! Od sierpnia na Bulwarach Wiślanych w weekendowe wieczory agencja koncertowa Prestige MJM przygotuje transmisje najpiękniejszych muzycznych występów kultowych artystów takich jak: Andrea Bocelli, Natalia Kukulska, Budka Suflera i inni.

 

 

 

– Przez ostatnie półtora roku chyba każdy zdążył stęsknić się za największymi koncertami i emocjonującymi wieczorami spędzonymi w towarzystwie światowych gwiazd. I choć wydarzenia te powoli wracają, oczekiwanie na nie nieźle dało nam się we znaki! Dlatego w Warszawie na wszystkich czeka chwilowe remedium na ich tęsknoty – specjalnie dla nich przypomnimy ekskluzywne nagrania wyjątkowych koncertów – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Cykl imprez Koncertowe Bulwary rozpocznie się już 8 sierpnia z legendarnym koncertem Budki Suflera z półmilionową publicznością na przystanku Woodstock. Przed transmisją koncertu widownia będzie miała okazję zadać muzykom swoje pytania podczas wywiadu Q&A oraz zdobyć ich autografy w trakcie indywidualnych spotkań! Kolejne wydarzenia z tego cyklu to transmisja koncertu Andrea Bocellego „Love in Portofino” 22 sierpnia oraz transmisja “Czułych Strun” Natalii Kukulskiej 28 sierpnia.


Oprócz koncertowych atrakcji podczas wieczorów z Koncertowymi Bulwarami na warszawiaków czekać będą liczne okazje do zgarnięcia biletów na koncerty organizowane przez Prestige MJM! Restauracja Bella Italia, która znajduje się zaraz przy strefie z transmisją koncertów, przygotuje specjalne, tematyczne menu serwowane z koncertowymi voucherami i wejściówkami (dla pierwszych 50 smakoszy, które je zakupią). Dodatkowo na bulwarach pojawią się niecodzienne artystyczne propozycje. Dzięki specjalnym sztalugom rozłożonym na terenie imprezy, warszawiacy otrzymają przestrzeń do istnego plastycznego szaleństwa!

 


Weekendowi artyści będą interpretować muzykę w swoich dziełach, a najlepsze prace wygrają bilety na koncerty! Koncertowe Bulwary to również szansa dla wszystkich muzycznych fanów, aby przyczynić się do sprowadzenia ich ulubionych artystów do Polski. Specjalnie dla nich Prestige MJM stworzyło „Ścianę Koncertowych Marzeń”. Będzie można zapisać na niej nazwiska wykonawców, którzy koniecznie muszą zagrać w naszym kraju!


Z wszystkimi stęsknionymi koncertowymi miłośnikami widzimy się nad Wisłą!


Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.

Galeria