Świąteczne utwory rodziny Bocellich hitem końcówki roku!

13 grudnia 2023
W tym roku absolutnym numerem jeden w konkurencji świątecznych piosenek jest album „A Family Christmas” w wersji deluxe rodziny Bocellich. Wszystkie statystki dotyczące wyświetleń zarówno tej płyty jak i pojedynczych utworów związanych z Bożym Narodzeniem śpiewanych przez Andreę i jego dzieci Virginię i Matteo wręcz eksplodowały! Album odtworzono w sumie 76 milionów razy! Andrea Bocelli wystąpi 24 sierpnia 2024 roku na PGE Narodowym. Bilety dostępne na www.biletserwis.pl.
 
 
Po ogromnym sukcesie pierwszego wspólnego albumu rodziny Bocellich przed rokiem, światło dzienne ujrzało kilka tygodni temu wydanie luksusowe – „A Family Christmas (Deluxe Edition)”. Płytę można nabyć także w wersji cyfrowej i na winylu. Promocji tego wydawnictwa towarzyszył nowy singiel „Let it Snow”.
 
 
Album „A Family Christmas (Deluxe Edition)” wydany nakładem Decca / Capitol Records zawiera cztery zupełnie nowe nagrania oraz sześć dodatkowych utworów bonusowych.  Światowej sławy tenor otworzył tą płytą tegoroczny sezon na świąteczne piosenki.
 
Producentem „A Family Christmas (Deluxe Edition)” jest kompozytor i wielokrotnie nominowany do nagród Grammy i Oscara Stephan Moccio, który współpracował m.in. z Celine Dion, The Weekend, Miley Cyrus, Barbrą Streisand. Stworzył on także nowe aranżacje i jest współautorem utworu „The Greatest Gift”, wspólnie z Andreą Bocellim, Amy Wadge i Jonasem Myrin’em.
Oprócz „Let It Snow”, „A Family Christmas (Deluxe Edition)” zawiera nowe piosenki: „Silver Bells”, „E” Natale!” i „Winter Wonderland”. Dostępnych jest także sześć dodatkowych utworów, w tym m.in. „Do you Hear What I Hear” nagrany z jedną z najbardziej innowacyjnych grup wokalnych wszechczasów – Pentatonix. Znalazła się tu także nowa, ekskluzywna wersja urzekającego „The Greatest Gift”. Do albumu włączono kultowy „Feliz Navidad (with The Simpsons)”, czyli niezapomniany występ Bocellego zaczerpnięty z filmu krótkometrażowego Disney+ „The Simpsons meet the Bocellis in ‘Feliz Navidad”.
 
„A Family Christmas” był najpopularniejszym albumem bożonarodzeniowym w USA w 2022 roku. Niemal natychmiast od wydania stał się bestsellerem. Oddaje on w pełni świątecznego ducha rodziny Bocellich, dzięki nowym interpretacjom tradycyjnych piosenek w aranżacji na trzy głosy.
Wersja luksusowa tego wydawnictwa również cieszy się olbrzymim zainteresowaniem miłośników wokalnego talentu Andrei Bocellego i jego dzieci Matteo i Virginii, i jest absolutnym numerem jeden. Wszystkie statystki dotyczące wyświetleń zarówno tej płyty jak i pojedynczych utworów świątecznych są imponujące. Album odtworzono w sumie 76 milionów razy, co stanowi przyrost o blisko 50% tylko w ciągu ostatniego miesiąca. Najpopularniejsze utwory z tego wydawnictwa to: „The „Greatest Gift”, „Do You Hear What I Hear?” i „Feliz Navidad”. Najnowszej świątecznej piosenki z wersji deluxe – „Festa” – odsłuchano na różnych platformach w sumie ponad pół miliona razy!
 
 
Kanał wokalisty na YouTube, tylko w ciągu ostatniego miesiąca zaliczył 24 miliony wyświetleń, w głównej mierze zainteresowani słuchali utworów związanych z Bożym Narodzeniem. Profil artysty na Tik-Toku, gdzie wyświetlono fragmenty piosenek, polubiło w ciągu ostatnich tygodni ponad 100 tysięcy użytkowników. Również pozostałe kanały Andrei Bocellego zanotowały znaczny przyrost: na Instagramie 82 tysięcy obserwujących, na YouTube – 40 tysięcy subskrybentów i na Spotify – 26 tysięcy obserwujących.
 
Imponujące liczby to dowód wielkiego zainteresowania twórczością i osobą Andrei Bocellego. Tenor od lat gromadzi komplety publiczności wszędzie, gdzie się pojawi. Polska nie należy tu do wyjątków. W mijającym roku artysta skupił największą widownię na biletowanym koncercie klasycznym. Było to 26 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Te niezapomniane chwile z utworami śpiewanymi przez Andreę Bocellego będzie można powtórzyć już w następnym roku. Andrea zaśpiewa 24 sierpnia 2024 na PGE Narodowym. Bilety na to wydarzenie można kupić na www.biletserwis.pl.