Superpopularny zespół w USA po raz drugi przyjedzie do Polski!

21 marca 2019

Już 25 marca odbędzie się koncert Dave Matthews Band! Będzie to drugi występ w Polsce tego superpopularnego zespołu z USA.  To też ostatnia szansa na zakup biletów. Koncert zaplanowany jest w warszawskiej hali COS Torwar.

 

Europejska trasa koncertowa Dave Matthews Band rozpoczęła się 6 marca tego roku i trwa w najlepsze! Zespół zagrał już m.in.: w Niemczech, Danii, Francji, Holandii, Norwegii, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii. A już 25 marca odwiedzi Polskę!

 

Grupa znana jest z bardzo długich koncertów oraz ze zmian w setliście. Warto zaznaczyć, ze podczas europejskiej trasy Dave Matthews Band zagrał dotąd ponad 55 różnych utworów. Obecnie na szczycie ulubionych koncertowych piosenek zespołu są „Here On Out” oraz „Don't Drink the Water”, które Dave i spółka zaprezentowali prawie każdego wieczora.

 

 

Każdy, kto zakupi bilet, otrzyma niespodziankę – będzie mógł pobrać za darmo najnowszy album Dave Matthews Band „Come Tomorrow”! W przypadku biletów elektronicznych, odpowiedni link zostanie przesłany drogą mailową wraz z potwierdzeniem zakupu. Koncert Dave Matthews Band odbędzie się 25 marca 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety można nabywać za pośrednictwem strony: www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.