2 sierpnia 2017

Amerykańska artystka SZA przedstawiła właśnie teledysk do utworu „Supermodel”, który pochodzi z jej debiutanckiego albumu „Ctrl”. Właśnie tę płytę będzie promować podczas warszawskiego koncertu, który odbędzie się 16 listopada w klubie Progresja.


W czerwcu SZA wydała debiutancką płytę „Ctrl”, promowaną singlem „Love Galore”, który nagrała w duecie z Travisem Scottem. Album został przyjęty niezwykle entuzjastycznie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych, osiągając trzecią pozycję na liście Billboard 200, pierwszą – na liście Billboard R&B Albums oraz drugą – na liście R&B Hip Hop Albums Charts.

 

Początki jej kariery sięgają 2012 roku, kiedy ukazała się jej pierwsza EP-ka – „See.SZA.Run”. SZA ma na swoim koncie jeszcze dwa minialbumy: „S” z 2013 oraz „Z” z 2014 roku – obydwa zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem. Teraz artystka opublikowała najnowszy teledysk do utworu Supermodel, który wzbudził zachwyt wśród fanów, a jak podkreślają przedstawiciele branży muzycznej, teledysk jest manifestem kobiecości.


– Pamiętaj, nie wzbudzaj niepewności w swojej kobiecie. Nie śmiej się z niej i nie okazuj jej braku szacunku. Ona może być ideałem, jeśli pomożesz jej w to uwierzyć. Gdy jednak zawalisz sprawę, ona w magiczny sposób załatwi ciebie. Właśnie o tym jest nowy klip SZA. Girl power w wydaniu aniołka – prosto z wybiegu Victoria Secret – komentuje Bartek Ciesielski z politolognarapie.pl

 


W ramach promocji płyty „CTRL” SZA zaprezentuje się polskiej publiczności 16 listopada w warszawskim klubie Progresja. Wystąpi przed koncertem Brysona Tillera. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony internetowe: bilety.imprezyprestige.com, eBilet i progresja.com oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.