Super edycja albumu „Destroyer” to gratka dla fanów KISS!

25 listopada 2021

Zespół KISS przygotował dla swoich miłośników prawdziwą ucztę muzyczną! Po 45 latach od premiery, formacja wydała odświeżoną wersję albumu „Destroyer”. Fani najbardziej wybuchowego zespołu na świecie, oprócz zremasterowanej płyty, znajdą w komplecie także wiele dodatków, m.in zdjęcia, nagrania demo i zarejestrowany koncert w Paryżu.

 

 

45 lat po sukcesie albumu „Destroyer” grupy KISS, wydana zostaje jego odświeżona wersja, adresowana do kolekcjonerów i największych fanów zespołu.
W pakiecie do zremasterowanej płyty dołączone są nagrania demo utworów z osobistych archiwów Paula Stanleya i Gene’a Simmonsa, alternatywne wersje i „odrzuty” z sesji nagraniowych, a także wydany po raz pierwszy koncert zespołu w Paryżu z 1976 roku.

 

Całość oprawiona została w kolekcjonerskie opakowanie wraz z gadżetami związanymi z zespołem. W pakiecie znajdziemy m.in. pamiątkowe naklejki, zdjęcia i plakaty stylizowane na 1976 rok, program trasy „Destroyer”, a nawet książkę zawierającą niepublikowane dotąd wywiady oraz teksty opisujące proces tworzenia albumu. Pozycja liczy blisko 70 stron.

 

Odświeżona wersja albumu wraz ze wszystkimi dodatkami właśnie trafia na rynek. Wydawnictwo dostępne jest w różnych zestawach: Super Deluxe z czterema krążkami CD, na nośniku Blu-ray Audio, podwójny czarny winyl, limitowana edycja płyty winylowej w kolorze żółto-czerwonym, jak również zestaw z dwoma płytami CD oraz wydanie cyfrowe.

 

Tymczasem KISS kontynuuje pożegnalną trasę koncertową. Początkowo miała się ona zakończyć latem tego roku, jednak przez pandemię występy trzeba było przesunąć, także ten w Polsce. KISS przyjedzie na ostatni koncert w przyszłym roku do łódzkiej Atlas Areny.  To będzie show pełen energii i pirotechniki. Sami muzycy zapowiadają najbliższe występy jako najbardziej wybuchowe i największe, jakie kiedykolwiek zagrali. Zakończenie trasy zespół planuje na początek 2023 roku.

 

Ostatni koncert KISS w Polsce odbędzie się 3 czerwca 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Wydarzenie zorganizuje agencja Prestige MJM. Bilety można kupić na stronie www.biletserwis.pl.