9 lipca 2018

Już 12 lipca Steven Wilson zagra na scenie w Hali Stulecia! Z tej okazji lider zespołu Porcupine Tree, przesłał specjalne pozdrowienia dla polskich fanów! I zdradził jak będzie wyglądać jego show!

 

Jest jednym z najbardziej eklektycznych i niezmiernie zapracowanych artystów rockowych na świecie. Steven Wilson śpiewa, pisze, nagrywa i produkuje muzykę dla siebie, a także dla wielu innych zespołów i solistów. I dużo koncertuje. Jednak znalazł chwilę czasu, by nagrać specjalną wiadomość do swoich fanów znad Wisły!

 

 

"Cześć, tutaj Steven Wilson! Chciałbym zaprosić wszystkich moich słuchaczy, aby przyszli zobaczyć mój koncert w przyszłym tygodniu we Wrocławiu! To będzie niesamowity show, mamy dla was mnóstwo świetnych wizualizacji i fantastyczną obsadę muzyczną. Przybywajcie i bawcie się dobrze!".

 

Wrocławski koncert Stevena Wilsona rozpocznie się o godzinie 20:30, natomiast wejścia zostaną otwarte już od godziny 18:45. Podczas show nastąpi około dwudziestominutowa przerwa. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.