Startuje otwarta sprzedaż biletów na koncert Justina Biebera!

17 grudnia 2015

Publiczna sprzedaż biletów na jedyny polski koncert Justina Biebera rozpocznie się dziś (czwartek) o godz. 10:00. Do dystrybucji trafią bilety wszystkich kategorii cenowych, w niektórych przypadkach w bardzo limitowanych ilościach. Fani będą mogli nabyć również najnowszy album gwiazdora – „Purpose”. Z uwagi na rekordowe zainteresowanie koncertem Kanadyjczyka, wszyscy chętni powinni pośpieszyć się z zakupem wejściówek!

 

 

 

 

We wrześniu 2016 Justin Bieber rozpocznie europejską część trasy koncertowej, promującej najnowszy album „Purpose”. W ramach tournee zatytułowanego "Purpose World Tour 2016" artysta zaplanował ponad 30 występów w całej Europie, w tym m.in. w Anglii, Francji, Niemczech, Skandynawii oraz oczywiście w Polsce. Koncert, na który czekają tysiące polskich Beliebers, odbędzie się 11 listopada 2016 roku w hali TAURON Arena Kraków.

 


– O skali emocji, jakie wzbudza przyszłoroczny koncert Justina Biebera, najlepiej świadczy gigantyczne zainteresowanie zakupem biletów w przedsprzedaży, która wystartowała 11 grudnia. Pomimo bogatego doświadczenia w organizacji koncertów międzynarodowych gwiazd, ciężko wskazać nam artystę, który rodziłby wśród fanów aż takie emocje. Mamy do czynienia z prawdziwym fenomenem i cieszymy się, że po raz kolejny możemy spełnić marzenia polskich Beliebers. – przyznał Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Biebera w Krakowie.

 


Warto przypomnieć, że najnowsze muzyczne dziecko Biebera jest już absolutnym hitem w ponad 100 krajach na całym świecie. Następczyni płyty "Believe”, za sprawą wielu chwytliwych przebojów, zdążyła pobić już rekord największej ilości utworów jednego artysty, które znalazły się w notowaniu Billboard Hot 100 Chart, który należał dotąd do Drake'a oraz The Beatles. Wydawnictwo zadebiutowało również jako numer 1. na prestiżowej liście Billboard 200, a także zwyciężyło w statystykach serwisu muzycznego Spotify, zdobywając ponad 200 milionów odtworzeń w ciągu pierwszego tygodnia od premiery. Płyta cieszy się również dużym uznaniem krytyków na całym świecie.

 


– Warto zwrócić uwagę na głos Kanadyjczyka w tych piosenkach. Producenci umieszczają go na pierwszym planie, podbijając jego głębię, iż mamy wrażenie, że szepcze nam wprost do ucha. Ten zabieg ma na celu nadanie piosenkom jak najbardziej zmysłowego charakteru – i tak się dzieje, nawet kiedy Bieber śpiewa w "Company", że interesuje go tylko… "conversation". Bardziej naturalny wokal chłopaka słychać tu jedynie w klasycznych balladach – "Life Is Worth Living" i "Purpose", przekonujących że naprawdę potrafi on śpiewać. – zauważa w recenzji albumu Paweł Gzylz portalu Onet.pl.

 


Publiczna sprzedaż biletów na koncert Justina Biebera rozpocznie się dziś (17 grudnia),  o godz. 10:00. Wejściówki na to wydarzenie będzie można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Wyłącznie za pośrednictwem strony bilety.imprezyprestige.com, przy każdym zamówieniu będzie można zakupić najnowszą płytę Justina Biebera, „Purpose” (PL), dostępną w promocyjnej cenie 35 zł. Album będzie dostępny wyłącznie przy wyborze opcji dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

 

Galeria