16 czerwca 2018

Punktualnie o godzinie 10:00 ruszyła sprzedaż biletów na pierwszy w Polsce koncert Nicki Minaj. Królowa rapu przyjedzie do naszego kraju dopiero w przyszłym roku, ale już teraz zainteresowanie jej pierwszym występem jest przeogromne.
 

Nicki Minaj to gorące nazwisko w świecie hop-hopu i najsłynniejsza współczesna raperka. Nic dziwnego, że jej pierwszemu koncertowi w Polsce towarzyszy tak duże zainteresowanie. Na profilach społecznościowych jednego z fanclubu artystki w Polsce oraz organizatora wydarzenia można przeczytać komentarze w stylu: „Tyle na tę chwilę czekałam”, „Czy ja właśnie umarłam? Czy jeszcze żyję? Tak poważnie, serio serio?” czy krótkie „Hurra!”. Fani już organizują się na przyjazd i wymieniają informacje o tym, na jakie miejsca najlepiej kupić bilety. Wielu z nich docenia także to, że razem z Nicki Minaj przyjedzie Future – jeden z największych amerykańskich raperów. Na scenach całej trasy o nazwie „NickiHndrxx” wystąpią razem.
 

Nie tylko fanom towarzyszy wielkie „wow”! Niektóre media spekulowały już kilka czy kilkanaście  godzin przed oficjalnym ogłoszeniem, że artystka przyjedzie tym razem także do Polski. Gdy informacje się potwierdziły, odetchnęły z ulgą:

„Nicki Minaj odwiedziła już niemalże każdy zakątek kuli ziemskiej. Niestety do tej pory było jej nie po drodze do Polski. W przyszłym roku się to wreszcie zmieni.” (onet.pl)
„Krążące od pewnego czasu pogłoski okazały się prawdą. Amerykańska wokalistka Nicki Minaj w przyszłym roku da swój pierwszy koncert w naszym kraju.” (popheart.pl)
„To jest news, o którym piszemy od dawna, ale dopiero teraz wszystko stało się w pełni jasne.” (newonce.net).
„Pierwszy koncert Nicki Minaj w Polsce to fakt!”
(Eska.pl) 
Media także zauważają duże zainteresowanie fanów:
„Bilety na koncert Nicki Minaj w Polsce chcą zdobyć tysiące fanów gwiazdy w naszym kraju.” (gala.pl)
„Fani Nicki Minaj czekali bardzo długo, by posłuchać jej na żywo w rodowitym kraju. Kto wie, może piosenkarka dostrzegła potencjał polskiej publiczności i postanowiła sprawdzić, czy faktycznie jesteśmy jedną z najlepszych widowni?” (obcasy.pl)
„To wspaniała wiadomość dla polskich fanów Nicki Minaj.”  (4fun.tv)
 

Zainteresowanie fanów i mediów koncertem Nicki Minaj można porównać do poruszenia, jakie towarzyszyło im przy ogłoszeniu występów Justina Biebera i Justina Timberlake'a – zauważa Janusz Stefański a agencji Prestige MJM, organizującej przyjazd do Polski Nicki Minaj i  Future.
 

Fani już mogą kupować bilety. Do wyboru mają trzy sposoby ich nabycia: poprzez stromy bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik w całym kraju.
Radzimy nie czekać na ostatnią chwilę z zakupem, bo one szybko mogą się skończyć – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM. W ofercie są bilety w cenach regularnych na płytę za 229 i 335 zł oraz na trybuny za 225 i 345 zł. Dla największych fanów Nicki Minaj i Future przygotowano także pakiety VIP. Koncert Nicki Minaj i Future odbędzie się 24 lutego 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi.

 

 

Galeria