19 lutego 2013

Produkcja koncertu Justina Biebera w Łodzi będzie gigantycznym przedsięwzięciem. Sprzęt konieczny do realizacji show przyjedzie do Polski w 20 ciężarówkach.

Występ kanadyjskiej gwiazdy muzyki pop to duże wyzwanie. O rozmachu tego wydarzenia najlepiej świadczą liczby dotyczące produkcji koncertu. 25 marca do Łodzi przyjadą tony sprzętu. – Będzie to dokładnie 20 ciężarówek. Do Łodzi przyjedzie w nich nagłośnienie, oświetlenie oraz scena, na której wystąpi artysta – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu Justina Biebera w Polsce. Z kolei do przewiezienia ekipy artysty wykorzystane zostaną specjalne tourbusy, czyli autobusy z łązienkami, salonami i pomieszczeniami kuchennymi.
 
Poza tym, organizator będzie musiał spełnić wiele próśb samego artysty. Jedną z nich jest odpowiednia liczba ręczników. – Dla Justina Biebera oraz innych osób z jego ekipy musimy przygotować 336 białych ręczników i 72 czarne – tłumaczy Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.
 
Kanadyjczyk oraz towarzyszące mu osoby mają również okreslone wymagania dotyczące liczby garderób. W Atlas Arenie będzie trzeba zagospodarować dla nich dokładnie siedem pomieszczeń. – Wyposażenie każdego z nich dokładnie określa rider techniczny. Wszystkie szczegóły, nawet te najdrobniejsze, muszą zostać w stu procentach spełnione, żeby koncert doszedł do skutku – dodaje Mateusz Pawlicki.
 
Koncert Justina Biebera cieszy się bardo dużym zainteresowaniem ze strony fanów wokalisty. Cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com i www.ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.