8 maja 2015
Spring Love Festival z udziałem Indilii, który miał się odbyć 22 maja w hali Torwar w Warszawie został przełożony. Nowa data wydarzenia to 15 listopada. 
 
Gwiazdami imprezy – tak jak to było zapowiadane – będą: Indila, LemON i Zagi. W nowym terminie w Warszawie nie pojawi się Natalia Przybysz. W jej miejsce wystąpi Ania Dąbrowska. 
 
Wydarzenie odbędzie się w hali Torwar w Warszawie. Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują ważność. Osoby, którym nowa data festiwalu nie będzie odpowiadać będą miały przez najbliższe dwa tygodnie, czyli do 22 maja, możliwość dokonywania zwrotów. Fani, którzy nabyli wejściówki w punktach sprzedaży, powinni w tym celu udać się w to miejsce wraz z biletem i paragonem lub fakturą. W przypadku nabycia biletów za pośrednictwem stron internetowych: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Ticketpro.pl i Eventim.pl, należy kontaktować się drogą mailową z każdym z tych podmiotów, który udzieli szczegółowych instrukcji dotyczących zwrotu wejściówek. 
 
Trwa już także sprzedaż biletów na Love Festival w nowym terminie. Można je nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Ticketpro.pl i Eventim.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.  
 
Warto przypomnieć, że Indila to niezwykła francuska wokalistka, która jest objawieniem na europejskim rynku muzycznym. W 2013 roku wydała debiutancki singiel „Derniere Danse”, który z miejsca podbił listy przebojów w całej Europie. Polacy pokochali Indilę zgłównie za „Derniere Danse”. Piosenka ta została przebojem  2014 roku według słuchaczy RMF FM. W ostatnim czasie duże sukcesy na polskim rynku muzycznym odnosili również LemON oraz Ania Dąbrowska.