8 października 2019

Mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata wystąpią podczas wielkiej rewii na lodzie! W dniach 28 i 29 marca spektakl Holiday On Ice będzie można zobaczyć w Arenie Gliwice. Prezentujemy oficjalny materiał promujący wydarzenie.

 

Niezapomniane widowisko pt. SHOWTIME odbędzie się po raz pierwszy w Polsce. Na ogromnej tafli lodu zaprezentują się najwybitniejsi łyżwiarze i akrobaci. Ich pokazy wzbudzają wielki entuzjazm wśród widzów na całym świecie, a karkołomne ewolucje, skoki i układy zapierają dech w piersiach. Teraz spektakl nareszcie będzie można zobaczyć także w Polsce.

 

Holiday on Ice to już 75 lat historii, kilkadziesiąt różnych widowisk i ponad 330 milionów widzów na całym świecie. Połączenie atletycznych zdolności, obsady aktorskiej i najnowocześniejszej techniki tworzy za każdym razem wspaniały spektakl na lodzie. Przyjazd tego zespołu do Polski będzie wielkim wydarzeniem, bo wszystko połączone razem stworzy przedstawienie, które nie ma sobie równych.

 

 

Spektakle odbędą się w terminach od 28 do 29 marca 2020 roku w Arenie Gliwice. Bilety na widowisko można nabyć poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.