10 lutego 2017

Już w najbliższą niedzielę, 12 lutego, w kilku punktach Gdańska będzie można otrzymać  specjalne walentynkowe serca z zaproszeniem na koncert Roda Stewarta. Znajdujący się na nich kod będzie umożliwiał zakup dwóch biletów w cenie jednego! Tym samym każdy posiadacz kodu będzie mógł za darmo zaprosić ukochaną osobę na koncert szkockiego wokalisty w hali EGRO ARENA. To wyjątkowy prezent na tegoroczne Walentynki od Roda Stewarta i agencji Prestige MJM.

 

To będzie doskonały prezent na Walentynki. Piosenki Roda Stewarta idealnie nadają się bowiem do tego, by wraz z ukochaną osobą spędzić ten niezwykły czas.
– Jestem prawie pewien, że przy niektórych utworach moi fani po prostu cieszą się życiem albo uprawiają seks. I że przy muzyce Roda Stewarta rodziły się dzieci (śmiech). Myślę dziś, że pisanie piosenek to także branie odpowiedzialności za pojawienie się wielu nowych istot na całym świecie – mówił brytyjski wokalista w jednym z wywiadów.
I faktycznie. Rod Stewart może pochwalić się całkiem pokaźną kolekcją z jednej strony romantycznych, a z drugiej pełnych sexu utworów.

 

 

Gdański koncert będzie już szóstym występem tego charyzmatycznego wokalisty w naszym kraju, a drugim w Trójmieście! Wcześniej legendarny artysta koncertował zarówno Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi, a 19 lutego zaśpiewa w hali TAURON Arena Kraków. Każdy z tych koncertów cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Zaproszenia w postaci walentynkowych serc będzie można otrzymać w niedzielę, 12 lutego, w Galerii Bałtyckiej, na Starym Mieście w Gdańsku oraz w Parku Oliwskim, w godzinach od 12:00 do 18:00. Każde serce posiada specjalny kod qwerty, po zeskanowaniu którego otrzyma się uprawnienie do zakupu dwóch biletów do sektora GA w cenie jednego. Wejściówki można będzie nabywać wyłącznie poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com


– Jestem przekonany, że zaproszenie ukochanej osoby na koncert Roda Stewarta to doskonały pomysł. Zwłaszcza w kontekście Walentynek. Takiej okazji po prostu nie można przegapić – podsumowuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która organizuje koncerty Roda Stewarta w Polsce.

 

Rod Stewart wystąpi w krakowskiej hali TAURON Arena Kraków w niedzielę, 19 lutego. Z kolei w gdańsko-sopockiej hali ERGO ARENA zaśpiewa we wtorek, 21 lutego. Wejściówki na oba koncerty można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

 

Galeria