26 kwietnia 2014
Organizatorzy koncertu Placido Domingo przygotowali dla uczestników tego wydarzenia dwie wyjątkowe publikacje. Znajdzie się w nich wiele ciekawostek związanych z występem hiszpańskiego śpiewaka w Poznaniu.
 
Oficjalne wydawnictwo koncertowe przygotował Teatr Muzyczny w Poznaniu. Znajdą się w nim między innymi sylwetki wszystkich arystów, którzy wezmą udział w koncercie z okazji kanonizacji papieża Jana Pawła II, a także wywiad Przemysława Kieliszewskiego z Placido Domingo. Publikacja będzie sprzedawana podczas koncertu przez wolontariuszy.
 
Na każdym z siedzisk będzie z kolei znajdować się wydawnictwo przygotowane przez agencję Prestige MJM i redakcję naszemiasto. Widzowie znajdą w nim między innymi wywiad z Robertem Jansonem czy Justyną Steczkowską, sylwetki wszystkich artystów, ciekawostki związane z życiem Karola Wojtyły i twórczością Placido Domingo.
 
Oba wydawnictwa z pewnością warto zabrać ze sobą z koncertu, ponieważ będą stanowić ciekawą pamiątkę. Dzięki niej będzie można po czasie wrócić do tego wyjątkowego wydarzenia – zachęca Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.