Specjalne jubileuszowe rabaty na koncerty Prestige MJM!

17 maja 2018

Z okazji 10-lecia agencji Prestige MJM każdy, kto będzie na najbliższych koncertach 2Cellos w Gdańsku i Krakowie otrzyma specjalne karty rabatowe uprawniające do tańszego zakupu biletu na jedno z wydarzeń organizowanych przez Prestige MJM. To dodatkowy powód, by wybrać się na niezwykle atrakcyjnie zapowiadające się koncerty 2Cellos.

 

Jubileuszowe karty rabatowe rozdawane będą przed wejściem do hali każdemu uczestnikowi koncertów 2Cellos: w ERGO ARENA na pograniczu Gdańska i Sopotu 18 maja oraz w TAURON Arena w Krakowie 19 maja. Uprawniają one do jednorazowego nabycia biletów z rabatem -50 zł na wybrane wydarzenie organizowane przed Prestige MJM w 2018 roku.

 

– Z okazji jubileuszu 10-lecia powstania Prestige MJM mamy dla naszych klientów niespodziankę! Myślę, że możliwość zakupienia biletów o 50 zł mniej od ceny regularnej, zachęci wiele osób do skorzystania z naszej oferty. Przed nami koncerty o bardzo różnorodnej stylistyce, zatem z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! – zachęca Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

 

Na każdej karcie rabatowej znajduje się 16-cyfrowy kod, który będzie trzeba wpisać przy zakupie biletu za pośrednictwem strony www.bilety.imprezyprestige.com. Rabat przysługuje na jeden bilet na jedno z wydarzeń już ogłoszonych:
Steven Wilson (12 lipca 2018, Hala Stulecia, Wrocław),
Music Power Explosion (13 lipca 2018, Stadion Wrocław)
Scorpions (29 lipca 2018, Atlas Arena, Łódź)
The Royal Moscow Ballet (14-21 października 2018, Warszawa, Toruń, Poznań, Wrocław, Zabrze, Kraków, Łódź, Gdynia)
Jason Derulo (30 października 2018, COS Torwar, Warszawa)
Andrea Bocelli (11 maja 2019, INEA Stadion Poznań)

 

Ważność jubileuszowej karty rabatowej upływa z końcem 2018 roku. 

 

 

Galeria