6 lutego 2019

Po świetnym albumie „Fake Love”, milionowych odtworzeniach na YouTube oraz w pozostałych serwisach cyfrowych i wyprzedanej trasie koncertowej – czas na kolejny krok. Występ Smolastego przed Nicki Minaj to kolejny dowód na to, że w drodze po sukces artysta idzie jak burza!

 

Jego twórczość jest orzeźwiającym połączeniem R’N’B, rapu, popu i muzyki klubowej, co zostało docenione zarówno przez słuchaczy (dwie platynowe płyty za single „Uzależniony" i „Fake Love”) oraz krytyków muzycznych (nominacja do Fryderyka 2018 w kategorii „Fonograficzny Debiut Roku”).

 

Mateusz Natali z portalu popkiller.pl, zapraszając Smolastego w 2017 roku do projektu „Młode Wilki 5”, mówił:
– Gdy tylko usłyszeliśmy pierwsze numery Smolastego, byliśmy pewni jednego – wreszcie pojawiła się polska odpowiedź na twórczość takich artystów jak Chris Brown, The Weeknd czy Ty Dolla $ign! R&B przez lata było u nas lekceważone i spychane na margines, a Smoła pokazał, że da się robić je tak, by zachowywało równocześnie swój bliski rapowi rodowód jak i mainstreamową siłę rażenia. Już ogłaszając go, jako uczestnika Młodych Wilków pisaliśmy o „wschodzącej gwieździe r&b” a, patrząc na talent i zapał do pracy, wielki sukces był tu tylko kwestią czasu.

 

 

Teraz, po wydaniu debiutanckiego albumu wokalista wystąpi przed Nicki Minaj.

– Nicki Minaj to światowa supergwiazda. Pierwszy raz usłyszałem ją w czasach „Pink Friday” i już wtedy wiedziałem, że zrobi wielką karierę. Zagrać przed nią to duże wyróżnienie, ale też duża odpowiedzialność. Jeszcze nie wiem, które z moich numerów wybiorę, żeby rozgrzać publiczność, ale mogę obiecać jedno: kiedy Nicki wejdzie na scenę zobaczy, że nikt od Tokio po Nowy Jork nie ma takiej energii jak polscy fani – mówi Smolasty.

 

Nicki Minaj, Juice WRLD oraz Smolasty wystąpią już 24 lutego 2019 roku na koncercie w Atlas Arenie w Łodzi. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. Bilety można nabywać za pośrednictwem www.prestigemjm.com.